Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg lehet két terhesség...

Tényleg lehet két terhesség teljesen különböző? Még reménykedhetek?

Figyelt kérdés

Első terhességemnél már a hatodik héttől émelyegtem, nem bírtam enni, aztán fémes szájíz jött. Ez eltartott a 16. hétig.

Aztán a második terhességemnél már az ötödik héten jött mindez együtt elég erőteljesen, majd három nap után hirtelen elmúltak. A terhesség elhalt.

Most semmi de semmi tünetem pedig már elmúltam 5 hetes. Úgy gondoltam, h aki rosszul levős, az rosszul van általában, aki nem az nem. Különbözhet egyáltalán ennyire vagy ez a terhesség már az elején elhalt és azért nincsenek tünetek?


2018. jún. 25. 07:32
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Amúgy a kezdeti tünetek, mint a mellfeszules, gyakori pisiles, puffadas megvoltak mindharomnal. De jelenleg ez is megszűnt, talán kicsit érzékeny a mellem de lehet, h csak azért mert annyira figyelem. :,(

A hasam se görcsöl pedig emlékszem, h az elsőnél nagyon sokat görcsöltem :(

2018. jún. 25. 07:37
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden terhesség és más,mert még ugyan annál a nőnél is más az élet helyzet,
2018. jún. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem halistennek ugyanolyanok voltak szinte. 1.,3. Nulla tunet csak nem jott meg, plusz mensi gorcsok


2. Idonkent nagyon eros sav de ennyi.


Az elsonel meg nem volt terhesseg ott jobban gorcsol az ember nincsenek meg kinyulva a szalagok stb.. ott nekem is erosebb volt. Masodiknal semmi gorcs, gondoltam ezert mert mar volt egx terhesseg. Most a 3.nal minimalis megint volt.

2018. jún. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mások voltak. Mindhárom más volt, a középső elhalt sajnos a legelején. De ezt olvasni mindenhol és biztosan te is olvastad/hallottad már, hiszen írod is.
2018. jún. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, az elhalt terhessegnel megszűntek a tünetek vagy voltak egyáltalán?
2018. jún. 25. 08:04
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanolyan tünetmentes és élvezetes terhességeim voltak, de anyám pl 5-ből 2-vel hányt, a másik 3-mal nem.
2018. jún. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Első terhességemnél a 6. héttől a 20. hétig hánytam, aztán derékfájás jött.

Második terhességem - igaz méhen kívüli volt - de ott semmi rosszullét, sőt 5. héttől rengeteg vajas kenyeret ettem hagymával. 7+2 naposan derült ki, hogy méhen kívül van, akkor vették el, és onnantól nem kellett kenyér + hagyma.

Harmadik terhességemnél hányinger nem volt, talán 2-3-szor hánytam, de a derékfájás a 6. héttől keződött és szülésig tartott.

2018. jún. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Nekem harom terhessegem volt, abbol a masodik elhalt. Mind a harom eg es fold!! Egyikben sincs semmi hasonlosag 🙈
2018. jún. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

A derekam nekem is faj időnként de ez semmit nem mond mert amúgy is szokott fájni. Hányingerem is van néha, de szinten semmit nem jelent mert nekem egyébként is sűrűn van hányingerem a merckformintól. Szóval nincs árulkodó jel, akinek volt missed ab az tudja, h mennyire lehet félni :(

A cicim időnként fajogat, de lehet azért mert annyira rákoncentrálok...

2018. jún. 25. 08:38
 10/18 A kérdező kommentje:
Ja de, talán egy dolog...amióta pozitív a teszt, azóta ha hirtelen fel állok akkor megszedulok (kicsit el is sötétül minden). Úgy emlékszem ilyen nem volt előtte.
2018. jún. 25. 08:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!