Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap nagyon halvány pozit...

Tegnap nagyon halvány pozit teszteltem, holnap már lehet konkrét eredmény?

Figyelt kérdés

Extra halvány pozit teszteltem, alig volt színe, de egyből kijött, kb 10 másodperc után, szóval nem hiszem hogy szaradasi csík volt.

Plusz van egy olyan megérzésem (Amiért teszteltem tegnap) hogy terhes vagyok. Együttlét kb 11-12 napja volt, holnapra már lesz konkrét eredmény? :)


2019. szept. 8. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Az elmaradt menzesz után tesztelj. Akkor már biztos erősebb lesz!
2019. szept. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha színe van akkor az pozitív, bármilyen halvány. Ez is elég egyértelmű, de persze, két nap múlva már biztos erősebb lesz.
2019. szept. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha még nem jött meg, akkor várj a napjára, ha akkor sem fog, tesztelj. Lehet hogy holnap erősebbet mutatna, de felesleges előtte tesztelgetni.
2019. szept. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ma megjött hat nap késes után, kegyetlen fájásokkal... :D
2019. szept. 9. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!