Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van akinèl pont ellenkezőleg...

Van akinèl pont ellenkezőleg hatott a mèhpempő?

Figyelt kérdés
Korábban mindig pontos volt a ciklusom, amikor megjött, akkor is egyszerűen megjött ès kèsz. Semmi barnázgatás előtte, vagy bármi. Már nèhány hónapja próbálkoztunk, amikor először kipróbáltam a mèhpempőt (az eredetit, nem por ès nem kapszula), de rögtön az első hónapban 3nappal mielőtt megjött volna, elkezdtem barnázni. Aztán egy hónap szünet, akkor semmi ilyesmi. Most megint vègig szedtem reggelente, de már pènteken elkezdtem barnázni, holott csak kedden kellene megjönnie. (illetve pont nem, de biztosan megfog...) De ennyivel korábban mièrt? Ès a mèhpempőnek nem hogy èpp ellenkezőleg kellene hatni? Inkább nem is szedem tovább. Idáig sem hatott, az egy dolog. De hogy mèg árt is.. èn vagyok csak ilyen selejtes, vagy előfordult már mással is?
2019. szept. 8. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
En is ettol felek most. Mindig 14.napra jott meg. Most szedme elso hónapba. Az egy dolog, h ovum 14.napra belőtte vegre, meg a gorbem szep volr, de msot 15.nap vagyok es nem jott meg. Ilyen sose volt.a hom pedig leesett. En emg attol tartok, h túl sok progit termel
2019. szept. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy túl sok progeszteron.
2019. szept. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.. akkor nekem meg lecsökkentenè? Mert nèlküle nem volt soha gondom sem a menzeszem mennyisègèvel, sem a barnázással előtte. Ha mèg csak 1 hónapban tapasztaltam volna, azt mondom vèletlen, biztos nem ettől van. De így?! Èrdekes
2019. szept. 9. 09:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! En is szedtem bar nem teherbeeses volt a cél. Arra emlekszem, hogy nekem is hamarabb megjött egy hettel mint kellett volna. Aztan következő hónapban meg terhes lettem. A baratnőmnek is segített összejött a baba.
2019. szept. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!