Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pirosas a mensim, valami...

Pirosas a mensim, valami átlátszó nyálkás folyadék kíséretében. Ez terhesség, vagy pont ellenkezőleg?

Figyelt kérdés
sziasztok.tegnap este én írtam hogy megjött.(23:11-kor írtam).azóta változott a helyzet.most pirosas a mensim valami átlátszó nyákás folyadék kíséretében.mi lehet ez?mert még vannak tüneteim is.fájdalmat csak néha érzek,de nem olyan mint máskor.adjatok valami tanácsot.köszi.nagyon rendesek vagytok,már nagyon sok hasznos tanácsot kaptam tőletek,vagy egyszerűen csak tartottátok bennem a lelket.köszönöm nektek!!!
2008. jan. 12. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél ma egy tesztet. Holnap ébrdés után csináld meg. És kérj minél hamarabbra időpontot a nőgyógyidtól.
2008. jan. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem is tegnap jött meg, de már reggel, sajna! :(( Nagyon azt hittem, hogy babám lesz. De nem hiszem, hiszen vérzek. Bár olvastam már itt olyat, hogy vkinek pl 2x is rendesen megjött, és közbenbabát várt! Nekem van itthon egy tesztem, már régebben megvettem, szerintem holnap, vagy hétfőn tuti, hogy megcsinálom majd a reggeli első vizeletből, hátha vmi csoda törtánt, és +lesz! :) Kicsi rá az esély, de hát a remény hal meg utoljára, nem??? :))

Sok sikert neked is!

2008. jan. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keresd fel a dokidat.Biztosan tud mondani vmit!
2008. jan. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Vegyél tesztet,csak azt tudom javasolni,sajna a nyálka nem a legjobb jel.:(Én is írtam,hogy mensiztem,barátnőm is,de én méhen kívüli voltam,a barátnőmnek babuja van.Ha a teszt nega,akkor várj pár napot,ha a tüneteket még mindig érzed,keress fel egy orvost.Ha erősebben görcsölnél,vagy erősebben elkezdenél vérezni,AZONNAL BE A KÓRHÁZBA!De azért szorítok!
2008. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!