Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan, akinek a nemvárt...

Volt olyan, akinek a nemvárt napjan nagyon leesett a hő, másnap ugyan ott maradt, meg is terhes volt? Több, mint két éve merema hőmet. Thát azt gondoltam, már tudok mindent. Mindig! 14. nap jön meg, ovu utan.

Figyelt kérdés

A gorbén, meg mindig ott vna ovum, ahonnan eloszor emelkedni kezd, nem masnap. De ilyen meg sose volt, h 15. nap es nem jott meg. Hő szerint persze kuka. tesztet nemsoka veszek, ke tnapja csak ilyen árnyekos van, tehat nem csík, idon beluli, de cska erosodo arnyek, h így mondjam. Van gyerekem, volt mar vetelesem is, tehat nem vagyok kezdo. De most remenykedek. Valaki mutasson mar olyan sajat gorbet, ahol 14-15nap leesett nagyon, meg is baba lett.

Vagy akinek pl megjott kciist, de baba megmaradt? Vagy progi hiany, felek attól is. Majd irok, h tesztel mimlett. Eddig xepil volt, msot vexzek 10est.



2019. szept. 9. 07:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne hari hogy kérdezek, de nem világos teljesen, leesett a hőd és visszament újra magasra, vagy leesett és már ma is alacsony? Előbbi esetben lehetett egyszeri mérési gond, utóbbiban viszont nem élném bele magam a babába...


Negatív teszt és leesett hő mellett szerintem nem valószínű a terhesség. Kicsi esély nyilván van rá, nagyon ritkán valakinek 16-17. napon lesz pozitív a tesztje egy elhúzódó beágyazódás vagy megtermékenyítés hatására, de azért a 14-15.-en már a döntő többségnek értelmezhetően pozitívnak kéne lennie (ha pontosan ismered az ovud idejét). Főleg így, hogy leesett a hőd, az a (terhesség híján normálisan) leeső proginak a jele egy rutinos hőgörbéző esetén.


Saját példa: nekem múlt hónapban menses előtt konkrétan négy napig ereszkedett a hőm egy-egy tizedekkel, és késett is három napot, tesztek negatívak voltak és tiszta ideg voltam hogy most mi van, még reménykedtem is. Aztán jól meg is jött...


A progihiány kijött volna előző terhességben, és nem tudnád a görbét sem használni, mert elégtelen módon vagy sehogy nem emelkedne.

2019. szept. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Ma is lent van sajna. Epp vonal folott még, de menzezs hő szintjen. A nemvart utna jott meg neked ennyi nappal? De ilyenkro mi lehet az oka?mert ha az ovud tudod, a ciklusod pontos, baba sincs, akkor minek kesik...

Nekem meg sose húzodott a 15.napig. en se bizok nagyon benne. Egy gorbet lattma neeten, ahol ket napig levolt esve, amjd felment. A tesztek meg..a maiba bizok majd, h lesz vmi rendes csik rajta. 9korul tudom megcsinalni. Igaz nem elso pisiből, de cska jó lesz mar így is. Nekem amugy előzőnel is nagyon lassna lett hcg. 13harmadik nap, meg mkit gyozkldnom kellett, h az egy csik kezdemeny. 17.napra lett szep csik. Ettol fuggetlenul, szebb volt mint most az fix.

Persze en se elem bele magam.. cska meg ilyen sosem volt.

Volt ket honap tavasszal, hogy csíkok erosodtek, de nagyon halvanyan, majd megjott. De ott is mindig 14.napra.

Kaptam progi pótlast amugy elozo terhességnel, de cska 6.héten. van is otthon, úgyhogy ha a tesztem ma pozitiv lenen, elkezdneem szedni, bihtos ami biztos.

2019. szept. 9. 07:37
 3/19 A kérdező kommentje:

A bal oldaliba remenykedek, a jobb az enyem.

Tudom, szanalmasan szarul nez ki. Igazaból a kerdesem lenyege nem is az, hogy vjaon megjon e. Hanem az, hoyg vki tud e pozitiv peldat mutatni, hogy innen megmenekult. Illetve, h akinek megjott, de terhes vorl..evek óta szeretnek latni egy olyan gorbet. De nem tallani..

Nekem 10.nap se ment fel eddig soha. Es 14.napra jott meg mindig.

2019. szept. 9. 07:45
 4/19 A kérdező kommentje:
2019. szept. 9. 07:45
 5/19 anonim ***** válasza:
Azért nem fogsz ilyen görbét találni, mert nem létezik. Ha nincs megfelelő progeszteronszint, leesik a hő és lent is marad. Maximum azt tudom még elképzelni, hogy progipótlással visszament és megmaradt a már megkezdődött terhesség, de ugye még úgy sem 1 nap alatt emelkedik a hormonszint ekkorát.
2019. szept. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
En msot tavasszal akptam progit, amugy mar masnap reggelre vissza vitfe 37re. De attól nem maradt meg, cskamarr aírom, hogya progi szint vissza mehet hamar. Maugy uyge sokan irjak, h terhesne megjott nekik. Azaz kene h legyne oylan gorbe, h leesik megjon, de baba van.. de sehol sincs sajna.
2019. szept. 9. 07:54
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy miért van, és hogy nálam miért volt... Talán a stressz, mert akartam hogy maradjon el :)


Próbálj meg ma még egy tesztet, de szerintem ez nagyon le van esve, és következetesen leesett. Ha esetleg pozitív, méress progeszteron szintet, és ha alacsony, akkor kell orvos pótlás miatt. De ritka a valódi progeszteronhiány, általában "vakon" adnak progit mérés nélkül.


Az általad kiválasztott naptárban azért nem bíznék, mert ezek gyakran farenheitben mérnek, ami egy más mértékegység, és sokkal nagyobbnak tűnnek rajta az ingások a celsiusosokhoz képest. Amit mutatsz, simán lehet 0,2°C-os ingás, miközben a tied 5 tizedes sajnos, ráadásul a tied azért alá is ment az előzőeknek.


De drukkolok, csak tényleg nem tudok jó szívvel biztatni sem.

2019. szept. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem akarom elvenni a kedved, de szerintem is nagyon leesett a hőd, nem 1-2 tizedet, hanem szinte az alaphő alatt van már.Inkább gondolnám erről a görbéről, hogy holnapra legkésőbb megjön, mint hogy terhességi teszt pozitív lesz belőle.Nekem ha ennyire megzuhant soha nem ment vissza.Terhesen pedig fent maradt.2 héttel a pozi teszt után hagytam abba a mérést.

Szurkolok azért, de a teszten ha csak szürke a csík akkor az inkább a tesztcsík helye.Volt nekem is olyan, de nem lett belőle rózsaszín csík:(

2019. szept. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

A tesztem meg pozitiv juhhuuu. Nem a legerosebb, de rózsazsin es pozitiv. Kettot is vettem. Illetve elemntem vervetelre hcg , progi szintet nezetni. Meg elkezdtme szednia progi tabit. Szerintem siman megmentem.

Mar cska azert is, mert nem gorcsolok, nem barnazok, nem verzek. Nem erzem, h megjonne. Majd íroka labor miylen lett

2019. szept. 9. 12:59
 10/19 A kérdező kommentje:
Ugye az is teny, h mar kesik a menzeszem. Es sosem kesik. 14.napra megjon. Meg erzem is, h valami mas
2019. szept. 9. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!