Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan, akinek a nemvárt...

Volt olyan, akinek a nemvárt napjan nagyon leesett a hő, másnap ugyan ott maradt, meg is terhes volt? Több, mint két éve merema hőmet. Thát azt gondoltam, már tudok mindent. Mindig! 14. nap jön meg, ovu utan.

Figyelt kérdés

A gorbén, meg mindig ott vna ovum, ahonnan eloszor emelkedni kezd, nem masnap. De ilyen meg sose volt, h 15. nap es nem jott meg. Hő szerint persze kuka. tesztet nemsoka veszek, ke tnapja csak ilyen árnyekos van, tehat nem csík, idon beluli, de cska erosodo arnyek, h így mondjam. Van gyerekem, volt mar vetelesem is, tehat nem vagyok kezdo. De most remenykedek. Valaki mutasson mar olyan sajat gorbet, ahol 14-15nap leesett nagyon, meg is baba lett.

Vagy akinek pl megjott kciist, de baba megmaradt? Vagy progi hiany, felek attól is. Majd irok, h tesztel mimlett. Eddig xepil volt, msot vexzek 10est.



2019. szept. 9. 07:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Kívánom a legjobbakat:)
2019. szept. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Koszonom. A gorbe alapjan valoban gyanus, h nem marad meg. De bizok abban, h pl most zarula beagyazódas, mert a tegnapi tesztem ehhez kepest semmi se volt. De kb 2óra es kiderűl. Írok majd.
2019. szept. 9. 13:11
 13/19 A kérdező kommentje:
A hcg 3,8..nem valami szep..
2019. szept. 9. 15:06
 14/19 A kérdező kommentje:

Tesztek se vmi lenyugozőek, de azert vannak.

[link]

2019. szept. 9. 15:08
 15/19 A kérdező kommentje:
2019. szept. 9. 15:08
 16/19 anonim ***** válasza:
59%
A HCG értéke ebben a mértékegységben 4-ig a normál tartományt jelöli. Nem vagy terhes, a tesztek sem 2 csíkosak. Agyon vannak áztatva.
2019. szept. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Mar ne haragudja masodik hol van elazva neked?teljesne idon belul jott ki. Es mar azott el tesztem de akkor s elett ket csíkos.
2019. szept. 9. 16:14
 18/19 A kérdező kommentje:
Es nema neomal tartomanyt jeloli szeritnem, nem tudom hol olvasod
2019. szept. 9. 16:17
 19/19 anonim ***** válasza:

Ne tépd le pinkygreen fejét, semmi rosszat nem akart, hanem a tényeket írta. Mint minden laborértéknek, a hCG-nek is van tartománya. Alapesetben ugyan elenyésző mennyiségben van hCG a szervezetben, de van. A legtöbb laborban 4-5mIU egységig negatívnak számít a hCG, tehát egy nem terhes nőnek is van ennyi a vérében. A te értéked gyakorlatilag negatívnak számít.


A tesztek közül az első nagyon el van ázva, a második szerintem pozitív. De teljesen érthetetlen, hogy ennyi hCG mellett mégis hogyan... tényleg a szétázás lehet a ludas.

2019. szept. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!