Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatás mellett honnan...

Szoptatás mellett honnan tudhatom hogyha esetleg teherbe estem?

Figyelt kérdés

5 hónapos a kislányom,szoptatok és még nem jött meg. 2 hónapja viszont azt vettem észre mintha fel lennék kicsit puffadva, nem foglalkoztam vele, mert vannak ételek,al amik ezt váltják ki. Viszont most egy 2 hete(lassan 3) fájdogálnak a melleim, ez mindig azelőtt egy héttel jelentkezik, mielőtt megjön, szóval ebbe sem gondoltam bele semmit, vártam, hogy megjöjjön, de még mindig semmi jel. Az első kislányom születése után is ugyanígy kb 4 hónapos kora körül jött meg.

Csináltam ma 3 tesztet,az egyik pozitív lett, a másik kettő viszont negatív. Pénteken megyek orvoshoz, akkor kiderül.

Szerintetek lehetséges így még a terhesség vagy csak bebeszélem a tünetek miatt?


2019. szept. 9. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Teszttel

Én is onnan tudtam meg

Bár az átlag menstruáló nem szoptatóknak is az a biztos csak

2019. szept. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elküldtem véletlen


A tesztek egyformák?


2 héttel a teszt után érdemes menni, amúgy nem


Nekem sem láttak kb semmit

(Elkezdtem pecsételni emiatt mentem hamarbb)


1.

2019. szept. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ugyanolyan teszt volt mind,mert most csak ilyen volt itthon. Holnap veszek másikat.

A dokit meg már lebeszéltem múlt héten, mert kicsit összezavart ez a pár tünet és azt mondta akkor ránéz.

Kezdem azt hinni, hogy a pár nappal ezelőtti rosszullétem sem vírus okozta volt. Bár a két negatív teszt elbizonytalanít.

2019. szept. 9. 21:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Mikor végezted a teszteket?
2019. szept. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Milyen tesztek?


One step nekem már látszó petezsákkal mutatta


Ki tudja miért

2019. szept. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma delelott csinaltam,nem rogton ebredes utan szóval lehet emiatt is higy nem volt pontos a teszt. X-epilt csinaltam.
2019. szept. 9. 21:55
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az ébredés a lényeg, hanem a hcg koncentráció. Vegyél a rossmannban egy facelle vagy egy predictor early tesztet. Az xepil ezeknek nyomukba sem ér. Reggeli első vizeletből csináld meg. Egyértelmű lesz az eredménye.
2019. szept. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!