Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tabletta abbahagyàsa után...

Tabletta abbahagyàsa után neked volt Ilyen, lehet terhesség?

Figyelt kérdés

Fel eve hagytam abba a gyogyszert,azota igy jott meg: 45,44,35,35,31 nap. Most 33nal vagyok,némi barnàzàs van csak. Kb2 hete egyutt voltunk a parommal vedekezes nelkul, az kb. A 15.nap volt. Mèg lehet terhessé is?

Azt reméltem,h fél ev utan màr beall a ciklus,ill. mivel mostanaig rovidult a ket ciklus kozotti idopont akkor màr nem lesz hosszabb pl. A 31napnál.

Vki jart màr hasonlóan?



2019. szept. 11. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Én a barnázással orvos mennék. A gyógyszer elhagyása után nekem is így jött meg. Az progeszteron hiány, a rendszertelen ciklus pedig azt jelenti, hohy hol van ovud, hol nincs. Higgy nekem 3 évig kezeltettem magam, mire sikerült a baba.
2019. szept. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A mensi eddig mindig barnazassal kezdodott. Azt gondoltam h kezd beallni a ciklus,mert màr majdnem 28napos volt ill.A verzes milyensege/mennyisege is rendesebb lett. Megyek orvoshoz mindenkeppen,de adding is erdeklodom :)
2019. szept. 11. 13:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal nem fogsz veszteni semmit ha tesztelsz a 40.nap környékén ha addig nem jön meg, bár már most is ellőhetsz egyet.Most max a 400ft bukod, de nem találgatsz és reménykedsz.Ha meg pozitív a teszted akkor elmész előbb orvoshoz, mert a barnázás nem biztos, hogy jót jelent(persze előfordul).
2019. szept. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ugy dontottem,hogyha Holnap sincs semni pentek reggel tesztelek. Meglatjuk ;)
2019. szept. 11. 13:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is küszködöm még a tabletta abbahagyása utáni rendszertelenséggel. Én 32-27-21-20 napos ciklusokat produkáltam, mindegyik menstruáció barnázással indult. Most végre egy 34 napos ciklusom lett, rendes igazi menstruációval az első perctől. Szval nekem a barnázás nem volt jó jel, de nem is voltam terhes. Viszont semmit nem vizsgáltattam ki és nem is szeretnék egyelőre szedni semmit, tehát abban nem igazán tudok segíyteni, hogy ilyenkor mit kell csinálni... még csak 3.5 hónap telt el, próbálok türelmesnek lenni egyelőre.
2019. szept. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A barna folyással induló menstruáció ami több napig tart nem egészséges sajnos. Hormon problémára utal. Keress fel egy dokit.
2019. szept. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!