Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A fogamzásgátló abbahagyása után 31. napra megjött rendesen a menstruációm, viszont azóta semmi (kb. 2 hete), illetve 3 napja elkezdtem barnázni, ami a 2. napon pirosas volt, nyálkás, de ma már megint barna, és igazából csak a wc papíron hagy nyomot. Enyhe alhasi görcsök is kísérik néha. 1 hete teszteltem, az negatív lett. A gyógyszer előtt hol előbb, hol picit később jött meg.

Lehet hormonális probléma a gyógyszer után, vagy akár terhesség jele is a barnázás? Szeretnénk már babát! :)


Köszönöm a válaszokat!



2017. márc. 1. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha negatív a teszt, nem vagy terhes. Ha jól értem, ez a 2. tablettamentes hónapod, ez még simán belefér, kell pár hónap, míg visszaáll a ciklusod.
2017. márc. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

Nem vagy terhes. Egyébként a helyetekben várnék még 2-3 hónapot míg kiürül a tabletta a szervezetből, mielőtt teherbe esnél.

A baba egészsége érdekében.

2017. márc. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon örütem, hogy az első viszonylag időben megjött, és úgy mint régen a bogyó előtt, viszont azóta csak görcsölgettem, hol erősebben hol gyengébben, és most kezdődött pár napja a barnázás. Várok türelemmel, mi lesz. Köszönöm válaszotokat.
2017. márc. 1. 13:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Hajjaj, nekem 1 év plusz 10 hónap kellett, hogy beálljon 30 naposra, előtte hol 35, hol 38, de volt 56 napos ciklusom is.
2017. márc. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! És terveztetek babát? Ha igen, mikor jött össze?
2017. márc. 2. 09:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem terveztünk, és nincs is még. De végülis nem is ez a fontos, hanem az, hogy értsd, nem 1-2 hét,mire beáll, általában 3-4 hónap is kell neki, nekem mondjuk szerintem elég extrém hosszúra sikeredett, de nekem amúgy is van más nyűgöm is, meg előtte sem volt pontos. Viszont szerettem volna, ha magától beáll, úgy tűnik, sikerült. Ezt egy apró sikernek könyvelem el. Egyébként szinte minden orvos ajánlja, hogy tabi után várj pár hónapot próbálkozás előtt. Aztán vagy megfogadják, vagy nem.
2017. márc. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, igaz. Ez most a 3. hónapom gyógyszer nélkül. Várok türelmesen, de olyan nehéz :(
2017. márc. 3. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!