Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek itt volt már álterhe...

Valakinek itt volt már álterhessége? Magyarán hogy beképzelte csak a tüneteket? Milyen tüneteitek voltak?

Figyelt kérdés

2019. szept. 11. 13:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hányás, rosszullét, ájulás nőtt a hasa, pont mintha terhes volna.Rament a házassága is.Vagy 1 évig járt pszichológushoz mire elhitte hogy nem terhes.
2019. szept. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Azta. Nem semmi. Ennyire szerette volna a babát, vagy ennyire nem akarta?
2019. szept. 11. 13:59
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ő szeretett volna.A párja meg nem.Aztán mikor kiderült, hogy beképzelte el is váltak.Szóval van ilyen is.Bár szerintem nem túl gyakori.
2019. szept. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Ebben a kategóriában minden harmadik lány/nő álterhes! Negatív tesztekkel, éppen meglévő vérzéssel, és mégis hányingerük van, meg érzékenyek a melleik. Vedd fel velük a kapcsolatot! :D
2019. szept. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
#3 nem semmi. És hogy jöttek rá? Vagy elejétől fogva tudták csak ő nem akart hinni a teszteknek meg az orvosnak sem?
2019. szept. 11. 14:03
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
Volt neki tesztje pozitív.Az orvos meg állítólag mondta neki, hogy nem terhes, de nem hitte el, mert megvoltak a tünetek.Aztán meg elkezdett hízni is.3-4 hónapos képzelt terhes volt mikor kiderült otthon, hogy tényleg nem terhes és utána a szülei vitték szegényt pszichológushoz, hogy nincs nála valami rendben.De tényleg elhitte, hogy az.Meg igazából csak ő vesztett azzal, hogy beképzelte, mert a férje is elhagyta.
2019. szept. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Bocsi véletlen volt a "nem hasznos". Nem akartam.

Szegény nő, elképesztő, hogy a hasa is nőtt meg a teszt is pozitív volt

2019. szept. 11. 14:09
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
Én is azt akartam írni, hogy ez a kategória tele van álterhesekkel.:D
2019. szept. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Jó de az más, hogy azt hiszi terhes, tesztel, negatív aztán lenyugszik.

Van olyan is hogy hiába negatív, hiába orvos mondja, nem hiszi el, mert annyira bebeszéli a tüneteket

2019. szept. 11. 15:41
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

Itt olyat még nem láttam, aki meglátta a negatív tesztet és megnyugodott.


Volt már, aki 4 hónapja szexelt egyszer megszakítással, a tesztje hómező volt, de ő látta rajta a csíkot, zabált, hízott (ez mondjuk logikus kombinációnak hangzik), menstruált, az orvos se látott semmit, de kötötte az ebet a karóhoz, hogy ő terhes. Nagyon sok itt a bolond.

2019. szept. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!