Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek itt volt már álterhe...

Valakinek itt volt már álterhessége? Magyarán hogy beképzelte csak a tüneteket? Milyen tüneteitek voltak?

Figyelt kérdés

2019. szept. 11. 13:47
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nagyon furcsa az biztos. Érdekes az emberi agy, hogy tényleges terhesség nélkül képesek vagyunk terhességi tüneteket produkálni. Szerintem nem csak azoknál van akik nagyon terhesek akarnak lenni, hanem azoknál akik nagyon félnek a terhességtől
2019. szept. 11. 16:16
 12/19 anonim ***** válasza:
2019. szept. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Tyűha, hát igen. Ennél jobb nem is lehet
2019. szept. 11. 16:44
 14/19 anonim ***** válasza:
74%
Hát hogy az álterhesek nagyrésze innen kerül ki, az biztos... tele van ilyen “Ugye ti is látjátok a nagy büdös semmit a szétszedett (wtf?!), negatívba rakott (wtf???!!!) tesztemen???!!! És ez még hagyján, erre még jön 3-4 frissenszült, hormontúltengéses ősanya/ősanyakezdemény, akik “halkan gratulálnak” a nagy büdös semmire - szal nem csak az álterhes-kezdemény kérdező, hanem még az álterhes-kezdemények/hormontúltengéses nagyonegyüttérezniakaró anyucikák is képesek behaluzni a második csíkot a tesztre... az emberi agy eszméletlen csodákra képes, én pl. nagyon sajnálom, hogy a pszichológia/filozófia/stb... kutatása messze nincs úgy megtámogatva, mint pl. az atomenergiáé..: értem én, h abból van a lóvé, de előbbi sokkal nagyobb támogatásával mennyivel többet nyerhetnénk...
2019. szept. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
#14 teljesen egyetértek. Igazad van, az is lehet hogy a legtöbb betegségnek meg ilyesminek csak pszichológiai alapja van
2019. szept. 11. 18:16
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb olyan, mint a hypochonder...
2019. szept. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
71%
En olyat ismertem személyesen, aki mi denaron babat akart, majd mikor sikerült, letagadta meg 6 hós terhesen is. Hogy vmi gyomorbetegsege van. Tiszta zizi volt eleve a csaj, gyógyszeres kezelt volt. Aztan mikor megszült, elszökött külföldre. Ugy kellett utana menni.... borzasztó.
2019. szept. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
#17 jujj ez durva
2019. szept. 12. 10:36
 19/19 anonim ***** válasza:
86%
Hat én nagyon jót röhögtem itt a kommenteken :)) én nem régen olvasgatok itt, de nekem is ez tűnt fel, hogy kb minden második kérdés az hogy egy tök hófehér teszten mi latjuk-e a második csíkot :-DDD
2019. okt. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!