Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik és minden teszt...

5 napja késik és minden teszt negativ . Volt közületek valaki aki csak késöbb tesztelt negativat?

Figyelt kérdés

Premenstruációs tüneteim vannak + sürü vizelesi inger . Megszakitàsos módszerel voltunk együtt a barátommal.

Van e valaki közülünk aki csak késöbb tesztelt? Köszönöm a vàlaszokat :)



2019. szept. 11. 22:49
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem jòl írtam ki a kérdést! :D pozitivat * ?
2019. szept. 11. 22:50
 2/13 anonim ***** válasza:
20%
Melyik nap csináltad a tesztet? Csak, mert a menzesz napján érdemes, akkor mutat reális eredményt. Ha előtte teszteltem, nem fogja kimutatni. (tapasztalat)
2019. szept. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a vizelési inger semmit nem jelent,mivel terhességnél csak akkor van, ha már nagy a pocakod(baba nyomja a húgyhólyagot).
2019. szept. 12. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

Átlagosan legkésőbb egy-másfél héttel mensi kimaradás után biztosat mutat a teszt, ha esetleg később fogant, de biztosan abban a ciklusban. 2 hét kell neki ovutól, ha később volt ovu, akkor lehet később pozitív, ha ismered a szervezeted, akkor már sejtheted az eredményt.



Azzal viszont vitatkoznék, hogy csak nagy pocakkal van sűrű vizelési inger. Nekem terhesen első jelek között volt... Mondjuj én amúgy is gyakran járok pisilni, de akkor borzalmas volt. Az meg a hormonok miatt van az elején, de ahogy minden más tünet ez sem kötelező jelenség :)


Minden esetre kedves kérdező, 5 nap késés negatív teszt... nem feltétlen reménykednék :(


Azért szorítok, hogy meglegyen a csodátok :)

2019. szept. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha megszakításos módszer volt, akkor nem nagyon vágynak arra a csodára.


Nekem másfél hét után lett pozitív.

2019. szept. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szintén masfel het keses utan teszteltem pozitivat.
2019. szept. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ

6-àra vártam

Életemben még ilyen nem történt , azt elfelejtettem leírni hogy a várt menszi elötti napokban volt valami barnàs folyàs ami nekem a menszi után szokott lenni de csak két napig tartott és menstruàciós fájdalmak kísértek.

Az ovulácios napjaimon is együtt voltunk ugyan evvel a módszerrel, tehát nem védekeztünk . A baba termeszetesen nem lenne gond csak hat még picit vártam volna vele.

25L :)

2019. szept. 12. 07:29
 8/13 A kérdező kommentje:

Kedves elsö kommentelö,

csak a menstruaciom utàni napokon teszteltem

Kb minden nap reggeli vizeletböl és negativ .

Idegeségembe még ovulációs tesztet is sikerült vennem :D

Így hát ha már megvásároltam egyet abbòl is megcsináltam tudom nincs értelme de olvastam olyat is hogy jóstesztként használják ,a teszt szerint nincs ovulációm sem . :D hát hogy is lenne :D

Különben csak kesön kaptam idöpontot a nögyogyasznal de ma ellátogatok a háziorvosomhoz . Remélem vérvételböl többet megtudunk. Lehet hogy csak egy felfázásròl van szó.

2019. szept. 12. 07:40
 9/13 A kérdező kommentje:
A házi orvosom csinalt egy ultrahang vizsgalatot de az abdomenröl és megàlapította hogy korai terhességröl van szó :)
2019. szept. 12. 09:36
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Gratula!!! 11 napos késésnél lett nekem pozi.
2019. szept. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!