Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másnak is volt hasmenése a...

Másnak is volt hasmenése a Trimeszter tablettától?

Figyelt kérdés
2019. szept. 12. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokan írták, hogy összezavarta a menzeszüket. Miután a fogamzásgátlót abbahagytam kétszer megjött pontosan 28 napra, aztán elkezdtem a trimesztert szedni. Először két napot kesett, legközelebb már egy hetet és barnázással kezdődött. De még mindig nem akarom elhinni, hogy egy vitamin képes erre, valószínűleg inkább csak most rendeződik. Mégiscsak 8 évig szedtem a gyógyszert. Itt írta egyébként valaki ha jól emlékszem, hogy az e vitamin hasmenést okozhat. Nem tudom tényleg így van e, mert ugye az is van benne.
2019. szept. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem a menzeszemet eddig nem zavarta össze, szedem egy ideje bár igaz nem rendszeresen, van hogy kihagyok pár napot. Eddig annyira nem tűnt fel, mert akármi miatt előfordulhat kisebb hasmenés, csak most kezdtem el gondolkozni hogy lehet a trimeszter tabi miatt van.
2019. szept. 12. 13:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Az E vitamin nem okoz hasmenést. Napi 400mg-ot szedek hónapok óta. Viszont nekem például a femibiontol ment a hasam. Gravidátol még nem . Érdemes másik kismama vitaminra váltani ha megy a hasad tőle.
2019. szept. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom tőle. (Március óta szedem)
2019. szept. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!