Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A méhszájról lenen egy kérdésem?

A méhszájról lenen egy kérdésem?

Figyelt kérdés

Egy ideje figyelgetem, mert már két hete késik, és feltűnt egy furcsaság. Pár nappal ezelőttig lent volt, puha és nyitottnak éreztem. Az utóbbi két napban viszont fent. Ma délután már úgy középtájt, kemény volt, és teljesen elfordult.

Mivel ez az önvizsgálatos dolog csak mégtöbb kérdést vet fel az emberben, ezért vettem egy tesztet, ami negatívat mutatott.

De sok helyen azt írják, hogy ez az állapota babára utal, míg mások pont az ellentétét írják.

Van esetleg valakinek tapasztalata?

Aki azzal jönne, hogy pfujj, nem szabad nézegetni. Tudom, alapos kézmosás és körömmosás után történik. Végtére az ember a párja péniszét sem fertőtleníti. :)



2019. szept. 12. 17:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%
Nem a fúj miatt nem szabad odanyúlni, hanem mert fertőzésveszélyes, és a nyúlkálás közben könnyen megsértheted. Én a helyedben nem játszadoznék ezzel...
2019. szept. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
64%

Undorító és végtelenül igénytelen, ráadásul ostoba buta szokás.

Láttál te már olyat, hogy egy orvos így állapítja meg a terhességet?! Max a marháknál.

2019. szept. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
71%
Mennyire kell ahhoz betegnek lenni, hogy valaki rendszeresen felnyúlkáljon magának és fogdossa-tapogassa a méhszáját, mert nem képes elfogadni, hogy nem terhes, holott a tesztje is negatív. Csak zárójelben megjegyzem, hogy egy jó kis bakteriális fertőzéstől simán késhet a menstruáció vagy akár ki is maradhat, szóval nyúlkálgass még fel nyugodtan...És néha teljesen tünetmentes lehet a bakteriális fertőzés egy ideig, nem minden esetben van kellemetlen szagú folyás.
2019. szept. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%
Am ma már vannak ilyen tök bevált, kidolgozott, többszörösen tesztelt módszerek a terhesség megállapítására. Úgy hívják, h terhességi teszt! A legtöbb drogériában, ill. minden egyes gyógyszertárban kapható. Sztem próbáld ki! Ha a tájékoztató értelmezése gondot okozna, semmi baj, segítünk. ;)
2019. szept. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Aha. Szóval ti mind lefertőtlenítitek a párotok farkát.

Kétlem, hogy egy alaposan megmosott, kézfertőtlenítős kéz több baktériumot tud bevinni. A hüvelynek van öntisztító módszere. 2019-et írunk, ideje, hogy egy nő tisztában legyen a testével, és ne az álhírekre alapozzon.

Igen, vettem tesztet, ami negatív lett. De, nem egyedi eset, hogy a teszt nem mutatta ki. Nem hinném, hogy probléma az, ha egy nő tisztában akar lenni a saját testével. Ma már egy nőgyógyász is javasolja az önvizsgálatot, természetesen utasításokkal ellátva.

2019. szept. 12. 19:55
 6/25 anonim ***** válasza:
70%

NEM VAGY TERHES.


Mit nem értesz ezen?


Egy farok meg messze nem ugyanaz, mint taperolni a méhszájadat.

2019. szept. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Tehát az szerinted veszélyesebb, hogy ujjbeggyel épp hogy hozzáérsz, mint mikor az bökdösi. Ennyire nem lehetsz maradi.

Tanultatok ti egyáltalán biológiát?

Értelmes választ szerettem volna egy értelmes nőtől. Nem pedig kioktatást és "majd én megmondom a tutit" embereket. Az, akit ez visszataszít, maradi, csak lapozzon a következő kérdésre.

Még ennyi rosszindulatú embert egy helyen.

2019. szept. 12. 20:16
 8/25 anonim ***** válasza:
76%
Kaptál értelmes választ. Nem vagy terhes.
2019. szept. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagy normalis kerdezo.
2019. szept. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Normálisan feltett kérdésre normális választ vártam. Egyéb vélemény nem érdekel. Lekezelő, kioktató hang szintén nem érdekel. Én tudtam normálisan kérdezni, ezután nem kell úgy viselkedni, mintha korcs kutya lennék. Remélem veletek is így beszélnek a való életben. Le kellene szállni a magas lóról, míg nem zuhantok nagyot.

Ennyi beképzelt libát egy helyen. Én ilyen hangnemben beszéltem volna idegennel, vagy bárkivel, két óriás nyaklevest kaptam volna a szüleimtől anno. Pofám leszakad.

Hát nézzetek már magatokba! Nevelni az utca nevelt titeket? A kulturált viselkedés az interneten is elvárás. Nehogy már még nektek álljon feljebb.

2019. szept. 12. 20:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!