Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszt. Ránéznétek?

Terhességi teszt. Ránéznétek?

Figyelt kérdés

[link]


Hétvégére nem várom.


2019. szept. 13. 19:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
20%
Gratulálok 🙂
2019. szept. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
46%

Én egyértelműen látom


Ha nem voltam terhes ilyen sem volt



A Predictor nem szellemcsíkos, nem lesz száradási sem

És ez színes


Azéleken jobban látni



Tesztelj akár holnap reggel

Erősebb lesz


Várom a fejleményt

Drukk

2019. szept. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
52%
Komolyan nem értem, minek kell nagyítózgatni a csíkokat meg napokkal az esedékes előtt tesztelni. 3 gyerekem van, kettő lombikos, az elsőre 3 évet vártunk. Szerintem kevesen vannak akik nálunk többet küzdöttek a babákért, de érdekes módon kibírtam hogy ne tesztelgessek potyára meg egyem szeg magam az idegtől hogy az elmaradó előtt X nappal meg negatív. Elmaradó utáni napon/rákövetkező nap teszteltem, szép erős két csík, örültünk, ennyi. Legyetek már ennyire felnőttek bakker, ha már anyák akartok lenni.
2019. szept. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
56%
*egyem szét magam
2019. szept. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
72%

Mi 7 évet küzdöttünk, lombikkal még vártunk volna, de halálra teszteltem magam xD Minden esetre mikor terhes lettem 5 nappal mensi előtt már halvány pozi volt a teszt én meg borzalmasan vacakul voltam.


Az igaz, hogy nem várt napján lett csak szép pozitív a teszt.


Tény, hogy fölös hamar tesztelni, de az ember kíváncsi természet. Így van izgalom :)


Én látom rajta a második csíkot, de bármi lehet még... két hónapja nekem is volt több tesztem halvány pozi... de mensivel vége is lett.


Türelem :)

2019. szept. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
31%
Halvány még a csík,de pozitív :)
2019. szept. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nekem kémiai terhességnél, menstruáció előtt 1 nappal ennél erősebb csík volt. Ebből még bármi lehet.
2019. szept. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt csak száradási végül meg is jött

De később még lehet pozi

Szurkolok

2019. szept. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Szia! Csináltál másik tesztet azota ? :)
2019. szept. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Holnap fogok reggeliből. Ma van a 40. Nap. Nagyon ritkán van ilyen hosszú ciklusom. Ha ma nem jön meg akkor már késni fog. Egyenlőre nem érzem jelét hpgy megakarna jönni.
2019. szept. 15. 10:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!