Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menses alatt mehetek nőgyógyás...

Menses alatt mehetek nőgyógyászati vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Cisztát látott az egyik doki, de szeretné kelmenni egy másikhoz holnapra van időpontom, de sajnos megjött közben. Szerintetek?
2010. júl. 14. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Neem. Véresen nem vizsgálnak meg!
2010. júl. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel holnap a dokit, és kérdezd meg tőle, h így megvizsgál-e. Én mikor a szülés utáni 6hetes kontrollra jelentkeztem, feltettem a kérdést a dokinak, mert akkor még nem múlt el. Azt mondta úgy is megnéz. De aztán másnapra hihetetlen, de elmúlt. De a lényeg, h úgy is megnézett volna ha vérzek. Hívd fel.
2010. júl. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megprobálom holnap elérni a rendelőt. Az a baj, hogy holnap van utoljára két hétre szabira megy, a másik doki meg még mindig szabin van.
2010. júl. 14. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!