Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg helyre hozza? Aki...

Tényleg helyre hozza? Aki ebben a cipőben járt, változott valami?

Figyelt kérdés
Meg szültem a babám, de előtte mióta először megjott olyan rendszertelen volt a menstruációm, hogy votl, 6 hónap is ki maradt, volt, hogy csak 1,neha megjott egymás után is, de kB mindig változó volt, hány napra. Csoda is volt, hogy teherbe estem gyógyszer szedesenek abbahagyasa után kevesebb mint 1 év alatt. Szoptatok, és a 7. Szoptatási hónapban jött meg először a vérzésem. (természetesen védekezunk). Így van esély rá, hogy beall a vérzésem és végre én is ki tudom számolni melyek a rizikós napok? Borzasztó, hogy sose tudtam... Nekem ez fontos, mert ha szeretnénk 2. Babát egy támpontot adna, hogy tudom épp hogy működik a testem. Aki ezzel a problémával élt, él, hogy alakult ez? Pl nővérem ugyan így volt, de szülés után neki nagyon pontos lett.
2019. szept. 15. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt lehet tud i, hogy mi okoszta a rendszertelenséget?

/ ennek oka van/


Mert attól függ.


Nekem nem volt kifejezet gondom.. De minden ugyanolyan maradt utána is.

2019. szept. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem nézettem meg bevallom.
2019. szept. 15. 10:50
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

Bocsi a "gyönyörű" helyesírásért


Most olvastam át mit, vagyis inkabb hogyan írtam 😅



A lényeg, hogy így lehetetlen erre válaszolni.

Van, akinek olyan gondja van, amit egy nagy hormonváltozás, amibel a szülés jár helyrebillent.

Viszont lehet egy olyan gond is, amit biztosan nem.


Talán bíztató, hogy a tesódnak helyrejött.



Érdemes lenne neked is egy hormonsort,és/ vagy cukorterhelést ( több pontos) csináltatni.

IR, pajzsmirigy gond..stb kizárására

2019. szept. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, szoptatás végén végig járok mindent. Remélem negatív minden majd..
2019. szept. 15. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!