Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérőzéssel kapcsolatban...

Hőmérőzéssel kapcsolatban kérek segítséget. Nagyon sok netre feltett terhességgel "végződő" ciklust hőgörbéjét néztem meg, beágyazódáskor mindig van kis hőleesés?

Figyelt kérdés

Valamiért a gyakorikérdések oldal (hiába regisztrált vagyok) nekem semmilyen linket, képfeltöltést nem nyit meg.

Google-ban nézegettem a hőgörbéket, ahol peteérésnél a leeséshez húzzák be a feltételezett ovuláció időpontját, majd viszonylag ingadozik a hő, 12-13-14 dpo között még lejjebb is esik, viszont utána feljebb megy (és nagy könyv szerint fent marad).

Kérdésem, hogy 14. dpo-n ha lejjebb ment a hőm, fáj a jobb petefészkem, reménykedhetek beágyazódásban? Vagy ez már menzesz jele lesz?

Nem tudom egyértelműen értelmezni a hőmérőzést.

Tesztet ma tudok venni, leghamarabb holnap reggel tesztelek. De a hő leesés pozitív teszt után sem szokott jót jelenteni, úgy tudom.

23 éves, első baba lesz!!!! (nem írom a lennét, optimista vagyok)



#testhő #hőmérőzés #leesett testhő
2019. szept. 16. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

A hőgörbe nem mutat beágyazódást, ez tévedés. A hőgörbe ovuláció meghatározásában segít, és nem lehet adni rá "terhességi tesztként".

Javaslom legyél türelmes a nem várt menzeszig (tudom nehéz) majd vegyél egy tesztet ha már késik.

2019. szept. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
40%
1-es vagyok, ja azt elfelejtettem mondani, hogy a képfeltöltést úgy nyitja meg, hogy a "kepfeltoltes" után magad írod be a hibás linkbe, hogy ".eu" így már meg tudod nézni a képeket.
2019. szept. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!