Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan, akinek a hőmérőzés...

Volt olyan, akinek a hőmérőzés nem vált be?

Figyelt kérdés
Nem igazán mutat ovulációt, de mégis volt és terhes is lett az illető? Várom a tapasztalatokat! :)

2019. szept. 19. 08:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Inkább olyan szokott lenni, hogy mutatja az ovut és mégsincs.
2019. szept. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Nekem endokrinológus mondta, hogy nem meggyőzőek a hőgörbéim ,én magam is azért mentem mert furák,cikk-cakkosak voltak a ciklusom második felében is.Illetve hosszúak voltak a ciklusaim is.Ovu teszt amúgy mutatta.Mikor azt mondta az orvos, hogy szerinte nincs ovum össze dőlt bennem egy világ.Két hónappal később azért terhes lettem, szerencsére:)
2019. szept. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De jó ilyet olvasni! 😊 köszi az első válaszolónak is. 😊
2019. szept. 19. 08:39
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem a hőgörbe+ovulációs teszt kombó sokkal eredményesebb lehet, persze ismerni kell a háttérben zajló hormonális folyamatokat, a nyákot is.

Magában a hőmérőzés azért sem lehet sikeres, mert az ovulációt utólag igazolja (már ha volt). Míg ha figyeled a nyák változását, az lh tesztet, akkor nagyjából meg tudod határozni a termékeny időszakot, aztán utólag kiderül a hőből, hogy mi a helyzet. ☺

2019. szept. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

[link]


Nem tudom nézi-e meg valaki, de a 22. napon volt pozi (szerintem) az ovutesztem (tegnap este), ma reggel meg már halványodott, tehát negatív. A hőm is megugrott reggelre. Tegnap egesznap szurkalt a hasam, úgy gondoltam lövök meg egy LH-t és bumm 😄 25-ös one step.

2019. szept. 24. 07:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is a 22.napi pozitív.
2019. szept. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerinted meg este csináljak egyet??
2019. szept. 24. 08:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha van, akkor igen.Biztos ami biztos.
2019. szept. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csinálhatsz de szerintem az is negatív lesz. Inkább ma is bújjatok össze!
2019. szept. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a válaszokat! ✅😊 igyekszünk ma is belehuzni 🥰
2019. szept. 24. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!