Ugye nem terhesseg?

Figyelt kérdés

(szept. 13) Szex utan kozvetlen enyhe, pirosas verzest tapasztaltam (kicsit fajt a szex), utana 3 napig fekete verzesem volt. Tampont is kellett hasznalnom, de nem telt meg sose (mini).


4× szexeltunk aznap, de csak 2× volt nalunk gumi :s

Mar az elso utan is volt egy pici ver (gumi mellett!), de nem foglalkoztam vele - volt mar ilyen.


Elozo havim 27.-en jott meg...


Munka miatt gozom sincs mikor tudnek orvoshoz menni, foleg, hogy 10 ev mire kapnek idopontot...


2019. szept. 19. 09:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez valami mas... mindenfelekeppen menjel orvoshoz..nem tudom milyen a fekete verzes(nekem meg nem volt) de nem hangzik tul jol...menjel orvoshoz..
2019. szept. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon sotet barna igazabol, inkabb feketenek mondanam. Koszonom! Nemsoka felhivom a korhazat, hatha kapok jovohetig idopontot... Ha nem, akkor keresek magant.
2019. szept. 19. 10:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Fájdalmas szex, szex utáni vérzés, majd 3 napig fekete (???) vérzés - a ciklusod 18. napján... Erről a méhszájsebtől a méhnyakrákig kb. minden eszembe jutott, csak a terhesség nem - te miből jutottál erre a következtetésre? Orvos, minél előbb!
2019. szept. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Méhgyulladás, hormonprobléma.
2019. szept. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ki hogy van vele, de fekete vérzéssel egyből orvoshoz mennék es a terhesseg eszembe sem jutna.
2019. szept. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ugyanaz a ferfi volt (parom) es a stilusbol vissza lehet venni. Miota vele vagyok az elejen mindig faj, utana mar nem... De ez a merete miatt van, viszont szeretjuk egymast es csak emiatt nem akarom elhagyni. Orvos annyit mondott a fajdalomra, hogy csak bebeszelem magamnak - akkor is volt, hogy vereztem utana, de nem igy es nem ilyen sokaig. Ezt (sajnos) kar mondanom neki, ugyanez lesz a valasza.
2019. szept. 19. 10:40
 7/10 A kérdező kommentje:
Masik kerdesre reagalva: Rakerestem googlen es van olyan, hogy beagyazodasi (?) verzes, emiatt fordult meg ez is a fejemben. De a ver szine miatt inkabb fertozes (is) lehet - az viszont kezelheto, a terhesseg meg mas teszta, azert akarom kizarni.
2019. szept. 19. 10:43
 8/10 anonim ***** válasza:

A beágyazódási vérzés pár csepp, egy kis maszat és nem tart napokig. A színe általában barnás, rozsdabarna. Ha a ciklusod közepénél volt mindez az inkább az ovuláció lehetett, de az sem ilyen. Biztosan nem vagy terhes. Vagyis biztosan nem attól vérteztél.

Sikositot próbáltátok már?

2019. szept. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igy mar vilagos, koszonom :)

Hasznaltunk azt is, de nem az a gond, eleg nedves vagyok olyankor


Koszonom szepen megegyszer!

2019. szept. 19. 11:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Inkább méhszájsebre utalnak a tüneteid
2019. szept. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!