Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bromocriptin gyógyszerről...

Bromocriptin gyógyszerről kinek van jó véleménye?

Figyelt kérdés
Nagyon sok fórumon utána olvastam és szinte csak rossz véleményt látok róla. Egyrészt a mellekhatasok miatt másrészt pedig, hogy sokaknak nem is segített. Örülnék ha azok írnának akiknek bevált a gyógyszer és teherbe estek, meggyógyultak

2019. szept. 20. 17:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azért írták fel, mert magas volt a prolaktin szintem. (A felső határértéket meghaladta 30%-kal.) Esténként vettem be egy felet, két hónap múlva laborteszten már az alsó határ közelében mozgott, másfél évig szedtem. A leállítása után 3 hónappal a prolaktin ismét meghaladta a felső határértéket, ezúttal 42%-kal... Aztán újraindították a Bromo-t a korábbi adaggal. Én szerencsére nem vettem észre mellékhatást, de úgy látszik, hogy ha elengedi a prolaktin kezét, az megemelkedik, szóval egyelőre nem "gyógyult" és amíg alacsonyan volt sem sikerült megfoganni. Mondjuk amikor még NEM szedtem Bromocriptint, azaz magas prolaktin értéknél volt egy fogantatásom és aztán a 6. héten vetélésem is...
2019. szept. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy nem sikerült gyógyszer mellett sem. És más probléma nincs nálad? Pajzsmirigy stb? Csak ez a magas prolaktin?
2019. okt. 1. 09:41
 13/20 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy probléma nem igazolódott. Plusz elkezdtem egy olyan étrendet is, amelyik eleve segítene, ha bármilyen rejtett autoimmun problémával bírnék. Nekem azt mondták, hogy korai petefészek-kimerülés, azaz hogy a változókor kopogtatna az ajtómon így 40 felé. De ez szerintem nem ok, hanem max. valaminek a tünete, nem hiszek abban, hogy irreverzibilis, különösen nem harmincakárhány évesen. Úgy értem, nyilván kiváltotta valami a tüneteket (eltérő hormonértékek), amit így definiálnak.
2019. okt. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Értem. Kitartást kívánok akkor és remélem te is az a példa leszel aki rácáfol az orvosokra. Mert annyi ilyen van. 😊 Sok sikert neked
2019. okt. 2. 12:59
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, sikerült azóta teherbe esni?
2020. dec. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem (13, 15) örömmel jelentem, hogy sikerült. És valóban rácáfoltunk az orvosokra, mert meddőségibe is jártunk és nem jósoltak sok jót, mert nemcsak nekem volt szanaszét az összes hormonértékem, de a férjemnek se lettek jók az eredményei, mégis természetes úton sikerült.
2020. dec. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
De jó, gratulálok! :)
2020. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nekem is sikerült de sajnos 8heten elment a baba. Azóta újra próbálkozunk már fel éve de sajnos eddig még nem jött össze.
2020. dec. 22. 11:39
 19/20 anonim ***** válasza:
Köszi! Mondjuk én nem hiszem, hogy a Bromo "segített", mert annál összetettebb ez, hogy magas prolaktin, plusz az utóbbi időben több dolgot is tettem az ügyért, mert azt azért az évek alatt beláttam, hogy az orvostudomány csak annyival tud szolgálni, hogy milyen bajom biztosan nincs, de ez nem vezet eredményre. Szerintem annál tehet "csodát" a Bromo, akinél tényleg csak az áll útjába a dolognak, de a legtöbb embernél nem ez a helyzet. Szerintem már a fokozott pr. termelés is tünete valaminek és itt nem az azt termelő szerv problémáira gondolok, inkább valamilyen rejtett összefüggésre, amit még nem tárt fel a tudomány.
2020. dec. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, nekem se csak ez a gond, de ez volt kimagaslóan magas, ezért próbálok utánaolvasni az okainak stb.

Kérdező: sajnálom :( remélem hamarosan sikerül neked is.

2020. dec. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!