Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bromocriptin segített teherbe...

Bromocriptin segített teherbe esned? Milyen adagolásban szedted, milyen prolaktin értékkel kezdted?

Figyelt kérdés

Mennyi idő alatt hatott?


3. napi vérvételen 400 lett a prolaktin értékem, így napi fél szemet szedek 1 hete. Néhány nap múlva ovu, lehet már esélyünk, hogy beállt? :)


2019. máj. 5. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem első bromocriptines hónapban sikerült inszeminációval. Nekem csak terhelés során lett magas (211), amúgy 20-on valamennyi volt előtte. Nekem ia napi felet kell szedni.
2019. máj. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Napi 1 szem 600 ról levitte 30-ra. Akkor csökkentettük az adagot napi fél-re, de még igy is alacsony maradt, elhagytam...

Par hónap múlva felszokott 450-re, így megint szedem a felet, múltkor 215 volt, es sikerült is teherbe esnem.

Több összetevős, amikor magas volt a prolaktinom a Tsh is magas volt, és tsh-ra is szedem jelenleg is még a gyógyszert

2019. máj. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem segített, 2 hónapja szedem
2019. máj. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Még nem estem teherbe.1,5 hónapja szedem napi fél szem,kb két hete 2x0.5

Lehet ennyi idő még kevés volt,h levigye a normál értékre,mivel nekem 960 volt.Egy hét múlva megyek átjárhatóságira is.

2019. máj. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azóta sikerült nektek? :) én lassan egy hónapja szedem
2020. dec. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia, azóta van egy fél éves kisfiam🤍
2021. máj. 22. 17:51
 7/7 anonim ***** válasza:
De jó, gratulálok! :)
2021. júl. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!