Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3. hónap együtt? Ki nem várja...

3. hónap együtt? Ki nem várja aug.8 és környékére?

Figyelt kérdés
Két hónapja csatlakoztam egy jó kis csapathoz,együtt várakoztunk,számolgattunk,örültünk,és szomorkodtunk!várom a régi, és új tagokat:)Rona
2010. júl. 15. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Rona!


Eszter vagyok! Tudod, aki szintén 20 éves:)

Én ugyan nem akarok csatlakozni, de gondoltam írok:)

Úgy néz ki sikerült a baba, 9 pozi tesztem van és nem jött meg:) Most 4+4 hetes vagyok elvileg, nemsokára megyek uh-ra:)

Majd írj vissza, hogy vagy? Mi újság?

Nagyon sok sikert kívánok!!

Millió puszi:)

2010. júl. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

De jó olvasni h nem csak én szeretnék fiatalon babát:)!

Nekem is úgy néz ki h baba jövőhéten kedden megyek uh-ra, 5hetes 1napos vagyok!

Drukkolok Neked, majd írj h mi lett!!!

2010. júl. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

sziasztok! először is egy hatalmas gratula, mindkettőtöknek.!!!:)

Eszty, olvastam a fórumon, hogy sikerült, és nagyon örültem neki. Hát remélem most már végre majd nekünk is összejön... kicsit irigy vagyok ám:) de örülök! majd néha néha írhatnál, hogy mi újság, hogy vagytok! rendben? és nagyon jó babavárást!!!

2010. júl. 16. 23:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia Rona!


Jól vagyunk, csak ez a meleg kikészít:( Negyaon utálom! Bárcsak tél lenne:)

Ma voltunk menyasszonyi ruhát nézni, sikerült is:) Gyönyörű! Meg vettem vacsira is egy ruhát. Igaz most csak polgári esküvő lesz, a templomi majd pár év múlva:)

Úgy leégtem a napon, alig bírok mozdulni:S

2 héten belül megyek uh-ra, elvileg ma 4+6naposak vagyunk:)

2010. júl. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szia Eszty!

Hát ezt igazán jó hallani! Mond csak, nincs kedved a fórumon kívül e-mailozni velem? Lenne jó pár kérdésem is, meg nagyon kíváncsi vagyok, hogy alakul a sorsod/sorsotok:)

2010. júl. 18. 15:07
 6/10 anonim ***** válasza:

DE van kedvem:)

esty19@freemail.hu


Képzeld ma voltam uh-n:) Váratlanul kaptam az időpontot:)

8 mm-es szabályos petezsák látható:) Még nagyon friss terhesség:) 5+1 napos:)

2010. júl. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia Rona!KR vagyok.Sajnos nekem sem sikerült a baba.Én majd augusztus 5.-ére nem várom.Elméletileg most 22.-én lesz peteérésem!

Van valami extra amivel próbálkozol?

2010. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Eszty, köszi szépen, a napokban írni fogok neked:) Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi van veled, és mi hogy alakul:)

2010. júl. 24. 11:01
 9/10 A kérdező kommentje:

Szia KR!

én nekem valamikor most van/volt a napokban 22-23 úgy ahogy neked is:) most úgy vagyok vele, hogy nem vezetek se hőt, se ovu tesztet nem csinálok, meg számolgatni se igen számolgatok, csak kb-re tudom azt is hogy mikor van a pém... igyekszem most kikapcsolni, hátha így hamarabb összejön. Amúgy eddig vezettem a hőt, az ovutesztet is kipróbáltam, januártól egészen áprilisig kb ittam a cickafarkfű teát, meg mellé még egyet, aminek most nem jut eszembe a neve:) de most felhagytam minden ilyennel... igyekszem nem rá görcsölni, elterelni a gondolataim... persze nem mindig jön össze... :)

Fel a fejjel:) és csak pozitívan:)

2010. júl. 24. 11:05
 10/10 A kérdező kommentje:
Szia KR! mi újság? vannak tüneteid? majd írj!
2010. júl. 29. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!