Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első trimeszterben csináltatok...

Első trimeszterben csináltatok valamit másképp? Pl. Több pihenés, kevesebb munka, nem emeltetek nehezet, bármi?

Figyelt kérdés
Igazából azert érdekel, mert a munkám elég pörgős, van, hogy fizikailag elég megterhelő, és egész nap talpon kell lenni, van, amikor 12 órát is dolgozom. Persze napközben tudok pihenni olyankor. Csináljak valamit másképp? Nagyon szeretnék vigyázni rá :)
2019. szept. 22. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Ilyenkor nagyon kell vigyázni és sokat pihenni. Én is első trimeszterben vagyok, egész nap csak aludnék, olyan fáradt vagyok. Mondjuk én nem dolgozom, sokat pihenek. Szerintem 12 órás pörgős munka nem annyira jó. Lassítanod kellene és sokkal többet pihenni.
2019. szept. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
12 óra pörgős fizikai munkát nem turnéké elképzelni. 9.hétben vagyok. Egésznap aludnék és émelygéssel kütődök.
2019. szept. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
*küzdök
2019. szept. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Nekem ki kellett vennem egy hét szabit mert olyan ólomszerű álmosság volt rajtam, hogy képtelen voltam figyelni a munkára. Egy hétig aludtam.
2019. szept. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Már a hetedik héttől táppénzen voltam, de otthon sem végeztem nehéz, megerőltető munkát, nem is emeltem nehezet. Sokat pihentem is, mondjuk amúgy is elég álmos voltam sokszor. Korábban túráztam, bicikliztem, sportoltam, de ekkor ezeket is hanyagoltam. A szexet sem vittük túlzásba. Igaz, veszélyeztetett terhes voltam és kissé nehezen is jött össze a baba. A második trimeszterben már nem voltam ennyire óvatos. Amúgy, amikor szültem, a kórházban volt egy kismama, aki állítólag nem tudott a terhességéről és végig dolgozott a vendéglátóiparban, sokszor reggeltől estig talpon volt és egészséges kisfia született.
2019. szept. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel ekkor kerestünk házat, a második trimeszterben költöztünk, a harmadikban rendezkedtünk be, én raktam össze a legtöbb bútort. 😊 A második a nagy 5 hónapos korában fogant meg (tervezetten), egész nap vagy cipeltem a nagyot, vagy rohantam utána, mert villámgyorsan kúszott. A harmadik akkor fogant, amikor a második elkezdett járni, a negyedik szintén hamar, a harmadik fél éves korában. Egyikkel sem fetrengtem, nem is tudtam volna, de vsodaszép problémamentes terhességeim voltak, soha egy rosszullét vagy fájdalom. 😊
2019. szept. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Igazából te érzed és az is számít, hogy mihez vagy szokva. Én szóltam a főnökömnek, hogy nyugisabb beosztást szeretnék máskülönben elmegyek TPre, mert sokat vártunk a babára. Munka után otthon már csak pihentem, aludtam, férjem csinálta a házimunka nagy részét a második trimeszterig még helyre nem jöttem.
2019. szept. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem igazan. Nehezet nem emeltem vagy cipeltem. Ferjem tette be a bevásárló kosárba pl a zsugor vizet. Engem a fáradtság szerencsére elkerült.
2019. szept. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem életképes, fejhetsz te 24 órát is naponta, nem fog megmaradni. Ha egészséges, akkor csinálj bármit, nem lesz gond.

A terhesség nem betegség.

Ha 3 műszakban vagy, akkor éjszaka nem dolgozhatsz, de ennyi.

2019. szept. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%

Így van, a terhesség nem betegség. De a festést és a parkettásokra felügyelést a férfiakra hagytam, mert nem akartam lehányni a frissen festett falat a vegyszerszagtól :)

De mindent lehet, amit bírsz, nyilván ésszel.

2019. szept. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!