Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai terhesség alatt enyhe...

Réka.00 kérdése:

Korai terhesség alatt enyhe vérzés, barnás folyás vagy a kettő egyvelege?

Figyelt kérdés

Van már két fiam, de egyik terhesség alatt sem tapasztaltam ilyet. Van két extra, skubizós tesztem, de enyhe vérzéses folyásom van, ám váltakozik, hol barnás véres, hol csak barna. Ma megyek dokihoz, de tuti nem látja meg ha esetleg tényleg terhes lennék sem. Valakinek van tapasztalata, hogy ez miért és meddig jelentkezik?


[link]


2019. szept. 23. 09:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell félned ez 100% nem baba, az orvos sem fog semmit látni! Azért barnázol, mert meg fog jönni!
2019. szept. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hamarosan többet tudok meg.
2019. szept. 23. 13:03
 13/16 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok, kérlek majd írj mi volt a dokinál. 🍀
2019. szept. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem pont ilyen volt a kémiai terhesség, 4 nap késéssel jött meg. Alig látható pozitívocska tesztek amik semmit nem erősödtek.
2019. szept. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Vettek vért, megnézik a hcg szintet, holnap lesz eredmény. Néznek még teljes hormont is. Uh-on semmit nem láttak, ha esetleg terhességről is van szó az 5 hét alatti lehet. Ennyit tudtam ma meg. Múlthét csütörtök óta vannak ezek a folyásom, ez lehet azért is, mert a szervezetem nem állt vissza a szoptatás után. 5 hónapig sikerült szopcsiznia a fiamnak. Azóta lassan eltelik 4 hónap.
2019. szept. 23. 16:49
 16/16 A kérdező kommentje:
Holnap reggel csinálok kíváncsiságból még egy tesztet, ha az is alig látható lesz, tuti, hogy valami elkezdődött csak nem sikerült megmaradnia.
2019. szept. 23. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!