Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnás folyás terhesseg alatt...

Viktória9211 kérdése:

Barnás folyás terhesseg alatt progesterone potlassal?

Figyelt kérdés
2hete voltam a dolimnál ugyanis barnas folyasom lett, de csak halvány és az alsóneműm sem piszkitotta:) akkor voltam a 6hetben , már volt szívhangunk nagyon boldog voltm kaptam progesteronet. Szedem reggel és este, eddig nem is volt semmi problema, de ma megint elkezdtem barnazni.. szerinteted ez a veteles jeli lehetnek?:( tavaly ilyenkor volt egy missed.ab-om... Nem szeretném,hogy ő is elmenjen :(

2019. jún. 15. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Én azt az egyet nem értem,hogy ezzel miért nem mész be az ügyeletre?

Majd ha itt valaki azt mondja,hogy nyugi nem lesz semmi baj és ha mégis lesz akkor a válaszoló lesz a hibás vagy mi?

Főleg ha már volt vetélésed,mire vársz tapsra??

2019. jún. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Emeld meg a progeszteront és menj be az ügyeletre!
2019. jún. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Napi háromszor szedd a progit, esetleg szintén háromszor Rutascorbint. Az ügyeleten sem tudnak többet mondani/csinálni sajnos, nem is értem a válaszolókat. Pihenj és bízz a legjobbakban!
2019. jún. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akik lepontoztak tőlük kérdezném, hogy mit tudnak csinálni az ügyeleten az általam leírtakan kívül, hogy megmaradjon a baba? Komolyan érdekel!
2019. jún. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fingjuk sincs, mert sose voltak ilyen helyzetben, csak a szájuk nagy és azt gondolják hogy az orvosok mindenhatók...
2019. jún. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat igen állitólag elpattant egy hajszálerem wc.n erőlködés közben, annyit tanácsot kaptam,hogy sok tejesset egyek ! Rendben vagyunk 8.hét ❤️
2019. jún. 16. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!