Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halva szülés után mennyit...

Halva szülés után mennyit vártatok következő terhességgel?

Figyelt kérdés
23.hétben született halva a kisbabám, nagyon vágytunk rá. Szeretnénk minél előbb belevágni az újabb babaprojektbe. Tapasztalatokat és véleményeket szeretnék. Köszönöm!

2019. szept. 26. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
23+6 hét. A babákkal nem volt baj, de beindult a szülés és nem lehetett leállítani. 3-6 hónapot javasoltak, a negyedik (első próbálkozós) ciklusban terhes lettem. Semmi gond nem volt.
2019. szept. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Sajnálom a kisbabádat, részvétem! :/

Akkor kezdjétek el, amikor az orvos már megengedi, és lélekben ti is készen álltok rá.

2019. szept. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
3 hónap. Én a 35. héten vesztettem el.
2019. szept. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Em úgy tudom hogy minél előbb hisz a szervezet még emlékszik és terhes mòdban van úgymond .. így hamarabb jön a baba

Ha vártok a következő annál később fog jonni .

Részvétem

2019. okt. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Részvétem annak aki ugyanígy járt. Szörnyű és kegyetlen dolog ez. :(

Várok még további válaszokat esetleg sorstársakat ha vannak itt, örülnék ha írnátok nálatok hogy volt. :)

2019. okt. 17. 00:32
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk (anyukámról van szó, nem rólam) nem halva születés volt, de extrém korsaszülés és pár nap múlva meghaltak a babák.

A picik júniusban születtek és a következő év május legelején megszületett a húgom. Tehát gyakorlatilag azonnal próbálkozni kezdtek. A húgom pedig már elég jól sikerült :)

2019. okt. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem is mielőbb kezdhetnek el próbálkozni .

Édesanyám kislánya

Húgom halva született :( orvosi hiba miatt

Meg kellet volna indítani a szülést de vártak . Szeberényi dr miatt halt meg . Ő miatta nincs most húgom :(

Tudták ők is hogy tévedtek . Túl hordta anya :(

Nem rögtön próbálkoztak anyáék így nehezen is jött a kisöcsém

6 év a korkülönbség köztünk

Pár évig váratott magára .

Ahogy tudtok kezdjétek el a baba projektet .

Sok sikert és jó egészséget kívánok !

2019. okt. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Minél előbb!

3-5 hónap.

Az orvos nekem azt mondta kell 3 hónap, de nem csak a testnek, a léleknek is, mert elterelheti a figyelmet. Egy új baba begyogyitja a sebet.

De nekem is csaszar volt.. Igy sajnos minimum 6-7 hónapot javasolt végtére.

A szülés után 8 hónappal lettem újra terhes, 6 hónap után kezdtünk újra próbálkozni.


Kitartas

2019. okt. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

21. Hét, lombik ikrek, 7 évet vártunk Rájuk...

Nálunk a babák teljesen rendben voltak, méhnyak elégtelenség, előeső magzatburok miatt veszítettük el Őket.

Nekem az orvos 3 rendes vérzést mondott. Mi egyből bele is vágtunk újra. 2 sikertelen beültetés után, a vetélést követő 3. beültetésünk végül sikeres lett, és most van egy 1,5 éves kislányunk.


Kitartást, és sok erőt kívánok Nektek. Előre kell nézni, és előre kell menni! Ez a legjobb tanácsom.

2019. nov. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35.hetben szultem halva a lanyomat 2015-ben. Nekunk fel evet mondtak. 4 honappal halvaszules utan kezdtunk probalkozni es 8 honapot vartunk ra (előző 2 terhessegem "csettintesre" jott).. igy pont 1 evvel a lányom halala utan fogant meg a 2.kislanyom.
2020. febr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!