Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Többi lent!

Terhes lehetek? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szedem normálisan a fogamzásgátlót.soha nem hagytam ki egy tabit sem.Most mégis egész nap ennék,ha nem eszek rosszul vagyok.Rosszul vagyok pl a birka pörkölt szagától, feszülnek a melleim.Csinaltam egy tesztet,és nagyon,szinte alig látható pozitív lett.hiztam másfél hét alatt 5kgt.Kedden kellene hogy megjojjon,van még egy tabim.Szeretnem kérdezni a tapasztalataitokat!😊

2019. szept. 27. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk fogamzásgátló mellett nem igen számít, hogy mikor kellene megjönnie, mert az megvonásos vérzés.

Olvasd el a gyógyszer tájékoztatóját, hogy egyáltalán szedd e tovább ha pozitív a teszted. (De gyanítom, hogy nem vagy az, hanem a reagens helyét láttad a teszten)

2019. szept. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát volt marikáén a világtörténelemben. Szerintem csinálj egy másik tesztet is. Ha az is pozitív menj dokihoz mert vagy gyerek vagy más. De 1,5 hét alatt 5kg-t hizni amúgy nem normális terhese sem.
2019. szept. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nemhinnem hogy az vagy. Ha az is lennel ilyen terhestunetek meg nem most jelentkeznenek,foleg nem a hizas. Az kesobb jon,joval kesobb.

De ha terhes is leszel szetintem jobb ha nem fogsz 5 kg-okat hizni 1,5 het alatt mert a 9 ho vegere 500 kg leszel.

Vard meg a havit,folosleges tesztelni menzesz elott mert ugyis negativ,majd mensi utan ha nem jon.

2019. szept. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kevesebbet kellene zabálni.


Nem hiszem, hogy terhes vagy.

2019. szept. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!