Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik 2 napja kezdtem...

5 napja késik 2 napja kezdtem el barnázni akkor még halvány volt és pár csepp tegnap és ma reggel csináltam tesztet mind a kettő halvány pozitív ma pedig nagyon bárnázom, ez normális? Volt már valaki így? :/ .

Figyelt kérdés
A ciklus hosszom 28 és 24-én kellet volna megjönnie sosem késett még és a tesztek is pozitívak voltak délben és másnap reggel is tobb tesztet is probaltam azok is pozitivak voltak :/ szerintetek ?

2019. szept. 28. 14:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerdán kezdődött, péntekig tartott. A dokim nem volt itthon nem tudtam elmenni. Hétfőn tudtunk találkozni, pont a vároban öntött el a vér. Nem biztos hogy nálad is ez van csak írtam ha tudsz menj. De látom kedden mész, remélem minden rendben lesz majd írj mi volt.
2019. szept. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Csináltál azóta tesztet?
2019. szept. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Igen es pozitiv volt az egesz nem tudom meg vegyek e ma is es csinaljak megint vagy mar ne , mert holnap mar megyek dokihoz elvileg 5 hetes vagyok , de ezt csak mi szamoltuk ki , es koszonom a valaszokat aranyosak vagytok , remelem nem lesz semmi baj a dokiig :)
2019. szept. 30. 13:07
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha holnap mész akkor már szerintem ne. Drukkolok, majd írj.
2019. szept. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Írj majd kérlek.
2019. okt. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Az van hogy meg reggel csinaltam tesztet és erősebb pozitív volt aztán el mentem a dokihoz mondtam mi van meg mutattam a teszteket de mivel még csak 5 hetes vagyok vele egyutt szamoltuk ki meg mondta ő is ezért nem tudott le szonozni mivel nem még nem látna semmit ezért 2 hét utan megyek vissza de azt mondta igen az vagyok:) szoval azt mondta vigyazzak magamra addig nem irt fel semmit sem azt mondta ne emeljek nehezet ennyi :/ szoval varok :) koszonom akik irtak
2019. okt. 1. 14:32
 17/18 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy írtál, gratulálok, és nagyon vigyázz magadra!! ☺️
2019. okt. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Koszonom aranyos vagy és koszi hogy te is írtál❤️
2019. okt. 2. 08:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!