Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete kesik de meg most is...

Egy hete kesik de meg most is csak halvany pozitiv. Ez normalis vagy menjek el ma a dokihoz?

Figyelt kérdés
Holnap el kell utaznom 2 hetre es ugy gondoltam csak miuttan visszajottem akkor megyek orvoshoz.

2018. jún. 19. 06:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valaki tudna segiteni abban hogy kell ide kepet feltolteni, mert en nem talalom.
2018. jún. 19. 06:58
 2/12 anonim ***** válasza:

Feltöltöd egy képmegosztó oldalra képet,majd belinkeled.

[link]

2018. jún. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Normalis lehet szerintem. A jelenlegi terhessegemmel nekem is nagyon lassan erosodott, 8 nappal keses utan kb fele olyan eros volt a tesztcsik, mint a kontroplcsik. Igaz, olcso es ismeretlen tesztet vettem csak, igy viszont nem is teszteltem inkabb tobbet.

En szinte biztos voltam benne, hogy gond van, mert tobb vetelesem is volt es ezen az oldalon sok hulyeseget osszeolvas az ember a gyengen erosodo tesztekrol. Feleslegeswn, mert a ket csik, az ket csik es ha itt nem porgetne fel magat az ember, akkor normalis esetben eszebe sem jutna tesztelni ujra es ujra...

Orulni kellene a pozitiv tesztnek es kesz. :)

Szoval nalam nem jelentett semmit, 19 hetes vagyok mar.


Egyebkent egy hetes kesesnel nem sok mindent latnanak, ha orvoshoz mennel. Akkor sem, ha minden jo, de ha tenyleg nem fejlodik elegsegesen, akkor foleg nem.

De igazabol ha nincs panaszod, azaz nem verzel, addig gyakorlatilag semmi okod feltetelezni a rosszat. Ujra sem kellett volna tesztelned. Egy tul korai vizsgalat nagy esellyel csak meg tobb ketseget ebresztene benned, ugy szokott lenni, mert ilyenkor meg alig latszik valami, sok esetben semmi.

2018. jún. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2018. jún. 19. 08:45
 5/12 A kérdező kommentje:
2es valaszolo koszonom szepen a segitseged!
2018. jún. 19. 08:46
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Bevallom őszintén, sokkal halványabbra számítottam. Szerintem ráérsz orvoshoz menni. Gratulálok! :)
2018. jún. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

3as valaszolo, nekem is 3 vetelesem volt eddig mondjuk az utolsorol kiderult hogy az orvos hibajabol veszitettem el. Ki is vizsgaltattuk magunkat a ferjemmel es rendben vagyunk.

Azt is tudom hogy most sok ertelme ugy sincs hogy elmenjek a dokihoz. Ezzel most nem is barnazom mint az elozo harommal es a gorcseim is enyhebb mint a menstruacios gorcs es alhasi fajdalom.

Ugyhogy most nyugodtan elutazom, sok idom ugy sem lesz gondolkodni, lekoti a gondolataimat majd a munka. Aztan majd akkor megyek dokihoz mikot ertelme is lesz.

Gratulalok neked es boldog babavarast!

2018. jún. 19. 08:55
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez egyértelmű pozitiv de én csinálnék 1 másik fajta tesztet,mert lehet az joval erősebb lessz és megnyugszol.
2018. jún. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen! Ami rajtam mulik azt megteszem, szedem a terhesvitamint, veszek be magneziumot(300mg)a gorcsok miatt. Plusz most egy C vitamint(500mg) naponta is beveszek hogy az uton a legkondi ne usson ki.

Gondolom ezzel nem okozok bajt, ugye?

A terhes vitaminom nagyon keves magneziumot tartalmaz es C vitamint egyaltalan.

2018. jún. 19. 09:05
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Ez egyértelmű pozitív. Bár mintha kicsit elázott volna. Szívesen segítettem. 2-es voltam.
2018. jún. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!