Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Délutáni vizeletből a Predicto...

Délutáni vizeletből a Predictor Early mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Tegnap kellett volna megjönnie,de semmi nem volt. Most reggel csináltam egy X-epil tesztet, arra odaképzelek egy nagyon halvány kis csíkot, ha nagyon koncentrálok. (Eddig még sosem volt ilyen.)

Délután akarok csinálni egy jobb minőségű tesztet, hogy egyértelmű legyen a negatív. (Ma kezdem az éjszakás hetet, nincs kedvem egész éjjel ezen rágódni majd...2 év nem jön a baba, nem akarom, hogy véletlenül beleéljem magam.)


Tehát, ha délután csinálok egy Predictor Early-t, akkor azon nem lesz szellemcsík, ugye?


2019. szept. 29. 10:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Várj, hozom a kristálygömböm...
2019. szept. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Megvárom... :-)


Igaz amúgy, rosszul tettem fel a kérdést. Igazából az érdekelne, hogy szokott-e szellemcsíkos lenni az a fajta teszt, vagy nem jellemző.

2019. szept. 29. 10:18
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is 2éve próbálkozunk, tapasztalatom szerint az x-epilen mindig van csík :/ próbáld meg a predictort nyugodtan, amikor terhes voltam 3 nappal előtte kimutatta. Drukkolok Neked!
2019. szept. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes vagy és amiatt késik, akkor a predictor délutáni vizeletből kimutatja. De ehhez tudni kellene a peteérés időpontját, biztosan késik? Később is lehetett peteérésed pár nappal, akkor értelemszerűen a menstruációnak is később kell megjönnie.
2019. szept. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én sosem láttam ilyet az X-epilen, ezért zavar, hogy most meg igen.. Beleélni nagyon nem akarom magam, mert megint csak a csalódás lesz.


Szeptember 12-én volt hasonlóan erős két csíkos az ovulációs tesztem, másnap már határozottan negatív volt. 28-29 naposak a ciklusaim (legutóbb augusztus 30-án jött meg).

2019. szept. 29. 10:32
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem a predictor kimutatta délutániból késés előtt.
2019. szept. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha 12-én volt pozitív ovuteszted, akkor kb másnap lehetett petekilökődés. Ma már bőven kimutatja a predictor, bármikor is csinálod meg a tesztet. Ha negatív lesz, akkor nem vagy terhes. Drukkolok, hogy 2 csíkot láss.
2019. szept. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Csináld meg, nem szokott szellemcsikos lenni. Drukkolok 🙂
2019. szept. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kimutatja. Ha rózsaszín a csík, akkor pozitív.
2019. szept. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2019. szept. 29. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!