Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap este lefeküdtem a...

Tegnap este lefeküdtem a barátommal, probálkoztunk már, de a behatolás az csak most sikerűlt. Ovszerel védekeztunk nagyon jo volt de egyszer csak kilyukadt. Most akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
a barátom szerint még nem jött semmi(itt megjegyezném h még soha sem hazudot nekem) de én ugy éreztem h igen mit tegyek. hány százalék hogy terhes lehetek?? (16 vok ő 21)
2008. nov. 16. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

72 órás tableta.

Lórúgás, de jobb, mint 16 évesen a baba.

Orvost kérdezz.

2008. nov. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
66%
mennyél el az orvohoz!mert ha terhes leszel neked lesz rossz!
2008. nov. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Inkább kifizetnék a helyetekben egy 72 órás tablettát, mint egy abortuszt!

Tehát: 1. mond el anyudnak bármilyen nehéz

2. Nyomás nőgyógyászhoz!

vagy

1. Nem mondod el és a barátoddal elmentek nőgyógyászhoz és majd a mellékhatásokból kiderül mi lesz anyud reakciója!

De szerintem mindenképp mond el, mert lehet olyan mellékhatása is amit ha észre vesz abból nagyobb baj lenne mint hogy nem mondod meg!

2008. nov. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Most az, hogy soha nem hazudott, nem jelent semmit, mert lehet, hogy o sem tud rola, de barmifele elovaladek johetett, tehat ebben ne bizz. Azert mondom ezt, mert egy csomo embert ismerek, aki ovszer mellett terhes lett, pedig ki sem lyukadt. tehat menj inkabb 72 orasert, mert ugyan konyebb most azt mondani, hogy semmi sem fog tortenni, bizzunk a szerencseben, de mi van, ha par het mulva kiderul, hogy terhes vagy.
2008. nov. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
nem kell rögtön 72 órásért ugrani, mert tényleg lórugásnyi hormon. Ha elélvezett volna a párod, azt te is megérzed, nemcsak azt számit ő mit mond!!! Ha rendszeres a menzid számold ki, hanyadik napján vagy a ciklusodnak, ebből megtudod, hogy volt e aznap peteérésed, és kell e félni. Általában plusz minusz 3 napot kell rászámolni.
2008. nov. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!