Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4nap a menszi elötti teszt...

4nap a menszi elötti teszt tùl korai?

Figyelt kérdés

Gondoltam ma csinalok egy tesztet persze délután jutott eszembe. Nagyon nagyon halvany csik jött ki . Gondolom lehet ez szàradàsi csik is.Láthatòan megnöttek a melleim és hozzájuk sem birok nyulni. A zuhanyozàs szönyü. És a mellbimbóim is megnöttek :D viccesen hangzik de igy van .És ma hasszurka amit még párszor kimondottan a hüvelyemben is éreztem.Nincs barna folyasom sem.

Nagyon furi mert ilyen még nem volt mielött megjött volna. Szerintetek tùl koràn tesztelhettem? Vagy ez csak menszi elöjele? Nem tudom mit gondoljak :D mindenképp irok a menszi napjàn (ha megjön) :D



2019. szept. 28. 18:18
 1/5 A kérdező kommentje:

Rossmannban vettem .A facelle tesztet csinàltam 10-es erösségü.

Elfelejtettem leirni :) a höm viszont 37,8 csak azért mértem mert furán éreztem magam :D

2019. szept. 28. 18:23
 2/5 anonim ***** válasza:

37,8 csak akkor számít, ha ébredéskor mérted, nem másztál ki az ágyból. Napközben nem számít.


Alapvetően korai, de pl nekem 5 nappal előtte lett pozi tesztem, mert már émelyegtem stb. Baromi halvány volt.

Sikeres terhesség volt.


Nemrégiben ugyan ezen mentem át, nagyon korán jöttek a tünetek, nem birtam megölelni a gyermek úgy fájtak a melleim, minden hasonló volt mint mikor vele lettem terhes, lett egy rakás hasonló halvány tesztem, majd 30. napon megjött a havim. Aznap még teszteltem, mert csípte a csőröm a sok tünet, erősebb pozit teszteltem, de másnap erősen véreztem és már negatív volt a teszt.


Szóval létezik korai tünet korai pozitív teszt, van akinek ezek hamar jönnek, de sajnos nem mindig jó a vége.


Gondoltam megírom mielőtt elbízod magad :D De nagyon szorítok, hogy siker legyen a vége :D

Magamból kiindulva egyenlőre jó jel minden és elindult valami, pár nap és kiderül minden ok e :) Jah azt még hozzáteszem, mikor terhes lettem akkor nem várt napjáig nagyítózni kellett a teszteket, aznap viszont határozottan erősebb teszt sikerült. Érdemes kivárni :D MErt én mondom 12 darab különböző teszt sem akart erősebb lenni xDDD

2019. szept. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:D Köszönöm. Kivárom mostmár nincs sok hátra,de mindenkèpp megirom
2019. szept. 28. 19:23
 4/5 khniki ***** válasza:
A Facelle nagyon megbízható. Nekem csak akkor lett pozitív (ha extra halvány is), amikor tényleg terhes voltam. Szintén 4 nappal mensi előtt. Gratulálok! :)
2019. szept. 29. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyi a baj, hogy a kemiai terhesseget is mutatja. Nem is olyan halvany Facelle tesztek mellett megis megjott idoben...Nem tesztelnek tobbet mensi idopontja elott.
2019. szept. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!