Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt egy héttel...

Menstruáció előtt egy héttel alhasi fájdalmaim vannak. Hányingerem is van néha. Reggelinél farkas éhes vagyok de viszont hányingerem van közbe. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2019. okt. 11. 06:44
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Szexeltél védekezés nélkül? Ha igen, akkor lehetsz terhes.

De ezeket a "tüneteket" nem a terhesség okozza, az még túl korai.

2019. okt. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz. Csak nem ezért.
2019. okt. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy igen vagy nem. Minden esetre tévhit a farkaséhség terhesen, első trimeszterben az étvágytalanság jellemző. Több anyuka ismerősöm van nekik se volt étvágyuk, nekem sem, facbook csoportunk is volt közel 60 anyukával és egyik se volt éhes a terhesség elején. Ilyenkor az ember örül, ha egyáltalán letud tuszkolni pár falat kaját XD


Az éhség az inkább a terhesség második felére jellemző, csak sajnos sokan párosítják az éhséget az egész terhességhez.


Mensi előtt nincsen 100%-os terhes tünet. Ha terhesség okozza a tüneteket, akkor már tesztelhetsz is, mert mutatja, mivel a hcg termelődés után indulnak a tünetek. Nekem 5 nappal mensi előtt tüneteim voltak és lám pozit is teszteltem, nálam gyorsan ment minden, mert 16. napon volt ovum (ovuteszteltem) 11 nappal később meg már pozit teszteltem.


Én a helyedben nem gondolnék terhességre, szimplán pms tüneteid vannak, esetleg beteg leszel.

Mindentől függetlenül, még lehetsz terhes 1-2 hét múlva, de most még szinte teljesen kizárt. A tüneteid meg tuti nem babától vannak.


Azért sok sikert erre a ciklusra :)

2019. okt. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alhasi fájdalom jelezheti a mensit, felfázást vagy barmi mast.

A farkaséhség pedig azt, hogy ha este eszel lefekvés előtt, akkor az onnan van, ahogy a hányinger is ezer más dolog miatt.

1 héttel mensi előtt semmi terhestünet nem jelentkezhet.

2019. okt. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!