Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhes vagyok, és ma...

10 hetes terhes vagyok, és ma reggel kell mennem az első vérvételre. Reggelizhetek? Mert nem bírom ki, hogy ne ehessek addig, mivel farkas étvággyal küszködöm a terhesség eleje óta.

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 06:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Reggeli vérvétel előtt szerintem ne egyél, mert befolyásolja az eredményt (pl. cukor). Én ilyenkor vittem magammal szendvicset és ahogy kijöttem a vérvételről már be is faltam, egyébként vizet ittam, az egy kicsit segített.

Üdv 32 heteske

2009. márc. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk az első vérvétel előtt lehetett enni rendesen.
2009. márc. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is kb 10 hetesen voltam az első vérvételen, most 12 hetes vagyok. Én sem tudtam lehet-e enni, de rákérdeztem. Azt mondta a hölgy a vérvételen, hogy ne egyek, mert cukrot is néznek. Én mondjuk 1 db kekszet megettem, mert nagyon éhes voltam, de szerencsére hamar végeztem, így nem kellett sokáig éhezni.

2009. márc. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Adri baba ***** válasza:
Nem lehet enni előtte,nézik a cukrod és annak alapján mész majd a cukorterhelésre a 24.hétben
2009. márc. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdekes...ezek a vérvételek városfüggők... Itt kecskeméten mindig elmondják, h együnk ugyanúgy ahogy szoktunk....furi....
2009. márc. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt Kecskeméten is elmondják, hogy ha cukrot néznek, akkor ne együnk előtte! Ez attól függ, mit néznek!!! teljesen mindegy hol veszik le a vért. Amúgy sok vizsgálat eltér várostól, megyétől függően. De ha cukrot néznek, azt mindenhol éhgyomorra nézik (elvileg!)

szerintem a dokitól kellett volna megkérdezned. Bár nekem volt olyan, hogy bennfekvő voltam a kórházban és onnan mentem vérvételre. Az ápolónőket kérdeztem, és nem tudták a választ, leküldtek, hogy kérdezzem meg a vérvételes csajtól....

2009. márc. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!