Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes vagyok és kb.1 kilót...

17 hetes vagyok és kb.1 kilót híztam idáig, normál testalkatú vagyok! Ez normális? A pocim az nől :-)! Nincs farkas étvágyam nagyon kevés dolgot kívánok! Lehet hogy nem jó a terhes vitamin amit szedek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:

En szerdan toltom a 19 hetet es mindossze 4 kilot hiztam mostanig.Tudom egy kicsivel tobbet, mint te, de azert az enyem se szamit soknak.Nekem sincs farkasetvagyam es nem is vagyok nagyon kivanos de azert megprobalok minel egeszsegesebben taplalkozni.Naponta eszek tejtermeket, zoldseget, gyumolcsot.A baba biztosan megkapja a neki szukseges tapanyagot, vitaminokat, hanem kivannank bizonyos eteleket, amiben megtalalhato az, amire a babanak szuksege van.A terhesvitaminok is a baba igenyei szerint vannak osszeallitva.Ne aggodj, minden ok es szerintem meg szerencsesek is vagyunk.

Boldog babavarast!

18+6 hetes pocis

2010. júl. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

30 hetes vagyok, eddig 3,5 kg hízással, és a baba jól fejlődik. Vitamint én is szedek, de nem attól hízunk. Én mondjuk örülök, hogy nem híztam eddig sokat, így könnyebb a mozgás, és amúgy az én pocim is szép kerek most már, bár abszolút nem nagy.

17 hetesen rajtam még mínusz 3 kiló volt, nagyjából ez jött vissza mostanra. S rajtam sem volt felesleg, szóval ez alkati kérdés. Szerintem ne aggódj, majd fogsz még hízni. :)

2010. júl. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14 hetes vagyok,de még nem híztam.Ne aggódj,az a lényeg,hogy a babuci szépen fejlődik.
2010. júl. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A lányommal már az elején elkezdtem hízni a 17 hétre már vagy 5 kg-nál tartottam, most 14 hetes vagyok és egy grammot nem híztam még, nekem sincs farkas étványam, mondjuk még a rosszullétek sem múltak el teljesen, de sokkal kevesebbet eszem, mint az előző terhességemnél. A babával minden a legnagyobb rendben.
2010. júl. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szia!Ne aggódj emiatt.Én a 9 hónap alatt összesen 7 kilót híztam.
2010. júl. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi mindenkinek megnyugodtam!
2010. júl. 27. 18:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia.Én is pont így voltam,nem voltam kívánós sem,összesen 9kg híztam,és 3150g lett a kisfiam:).Nincs semmi gond,csak így tovább.

Boldog babavárást.

Üdv

2010. júl. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!