Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tüneteim: farkas étvágy,...

Tüneteim: farkas étvágy, mellbimbó érzékenység, émelygés, hányinger, hol jó kedv hol rossz. Fejfájás. Peteérés ota bő vizes folyásom van, mint ha bepisiltem volna, pedig nem. Kérdésem az hogy volt e már valaki igy, és terhes lett?

Figyelt kérdés

Mindig száraz szoktam lenni pé utánni napokban.28 napos ciklusom van, mensim 10 én volt, peteérésem is meg volt, együtt lét is megtörtént. Mensim 8 ára nem várom.

hanyagoljuk a beszolásokat!



2016. jún. 26. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez mind pms tünet. Ilyenkor mèg bármi lehet,de a tünetet mèg nem baba okozza.
2016. jún. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A nagyon korai terhesség és a mensi tünetei ugyanazok, a progeszteron emelt szintje okozza. Az igazi terhes tüneteket hcg fogja okozni, viszont ahhoz legalább beágyazódás kell, ami kb a nemvárt körülre fejeződik be, ha középidőben volt a peteérés.

Sajnos nekem már rengetegszer volt "tünetem", de mégsem voltam terhes.

Persze még simán lehetsz, nemvárt előtt 3 nappal már kezdhetsz tesztelgetni, ha türelmetlen vagy.

Szurkolok! :)

Írd majd meg, mi történt, lett-e baba!

2016. jún. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem lehetnek simán terhes tünetek, ugyan is mensi után voltam együtt a párommal ami 14 én volt. nem?
2016. jún. 26. 17:21
 4/5 A kérdező kommentje:
peteérésnél van minimális folyásom, krémes, de nem nyúlós. Peteérés után közvetlen mindig száraz szoktam lenni, peteérés és mensi közötti időben van folyás, testápoló szerű és mikor még mielőtt megjönne szárazság jön nálam. Ja és az egész mellem szokott fájni, meg is nőlnek mensire, de elmulik mikor megjön. Most csak a mellbimbóm érzékeny. Ilyen jellegű vizes folyásom soha sem volt, hogy olyan mint ha bepisiltem volna. (Ez a legfurcsább). Eggyütt létem pedig mensi után és peteérés előtt és aznap is volt. Tehát nem kizárt a beágyazódás, vagy a terhesség nem?
2016. jún. 26. 18:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Milliószor volt ilyen nekem, de soha nem baba volt... Aztán amikor terhes lettem, semmi tünetem nem volt...
2016. jún. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!