Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki tett már fel ide nagyon...

Aki tett már fel ide nagyon halvány tesztet, amire a többség azt írta, hogy nem lát semmit, ott lett végül baba, vagy megjött?

Figyelt kérdés
2019. okt. 14. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Erre nem lehet rendes választ írni, mert nem vagyunk egyformák. Van akinek kémiai volt, van akinek erősödött. Bármelyik választ kapod, az nálad nem lesz lényegében mérvadó...
2019. okt. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon halványra az szokott a válasz lenni, hogy halvány. De a tök negatív is lehet pár nap múlva pozitív.
2019. okt. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Ez engem is erdekelne a veget nem szoktak írni, hogy alakult.
2019. okt. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Bocsi, nem pont a kérdésre válaszolok. Nekem 4 erős pozi tesztem lett, mégis megjött 10nap késés után...


29N

2019. okt. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Én néha vissza szoktam írni, megkérdezni, mi lett velük. Kb 90 százaléknak megjött azok közül, akiknek a tesztje hómező volt. Ahol volt némi árnyék vagy csík-kezdemény, ott csak 70 százaléknak. Meg vannak, akik csak a válaszolók bosszantására tesznek fel netről letöltött pozitesztet. Az külön kategória.
2019. okt. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

Én azt nem bírom, amikor a halvány tesztre azt írják, hogy szellemcsík, meg ilyen baromságok. A halvány pozitív az halvány pozitív, semmi szellem. :D

Azaz valami elindult, a szervezet termel némi HCG-t, aztán vagy lesz belőle baba, vagy a menstruációval kiürül, mintha mi sem történt volna. Kémiai terhesség, minden nőnek van élete során 1-2 ilyen legalább, csak nem tudunk róla. Ez van. Csak sokan vagy hiányoztak a biológia óráról vagy szimplán rosszindulatúak és benyögik, hogy negatív, hómező, stb.


Nekem az összes pozitív tesztem iszonyat halvány volt, pedig a nemvárt mensi napja után teszteltem. És terhes voltam. Van ilyen.

2019. okt. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Engem is zavar, hogy mindig a sztori vége hiányzik. Így nem lehet tudni miből lett valami, mi az ami tényleg negatív volt.

2019. okt. 14. 19:36
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két nap késés után lett EXTRA halvány tesztem volt, aki látta volt, aki azt mondta nem, de teszteljek két nap múlva. Most 6-7 hetes vagyok, egy hete voltam dokinál, egyenlőre csak petezsákot és szikhólyagot látott. Egy hét múlva megyek vissza.
2019. okt. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem halvány tesztem volt. Nem tettem fel ide, mert hát én így láttam, hogy ott van. És baba lett. De persze benne van a pakliban sajnos egy korai vételes is. Szóval attól hogy valakinek végül megjött, nem jelenti hogy nem volt terhes.
2019. okt. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2 halvâny, de egyértelműen pozitív tesztem volt tegnapelőtt és tegnap. Nem tettem fel ide, mert biztosan pozitív volt. Ma reggelre megjött sajnos.
2019. okt. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!