Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mensi lesz vagy terhesség?

Ez mensi lesz vagy terhesség?

Figyelt kérdés

Tegnap este és éjjel úgy fájt a derekam és a hasam alja,mint ami majd leszakad. Rég éreztem ilyet, mert hosszú évekig fogamzasgatlot szedtem és mellette szerencsére megszűnt minden ilyen pms. Most 8 hónapja nem szedem, babát tervezünk, de eddig annyira még nem állt be a ciklusom. Viszont most a 33.napnal éreztem ezt. A hasam is puffadt egész nap, alig bírtam mozdulni, és szinte csak alvásból állt a napom, mert annyira fáradt voltam. Utána jött este a derék-és hasfájás Egyelőre nagyon enyhe fehér folyás van csak.

Ebből még bármi lehet?


2019. okt. 14. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, bármi lehet.
2019. okt. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért megijdetem, mert ilyen fájdalmaim nagyon rég voltak. De arra gondolok, hogy lehet, hogy tér vissza a testem a 'rendes kerékvágásba' vagyis visszatérnek a tinikorban jellemző menstruációs görcsök... :( gyógyszert nem mertem be enni rá, mert mivan ha mégis terhesség? :)
2019. okt. 14. 08:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó, hogy a fogamzásgátló megszüntette a PMSt, hiszen a menstruációt is. Bármi lehet, persze.


De én az összevissza ciklussal inkább felkeresnék egy orvost, mert így nem könnyű teherbe esni.

2019. okt. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mostanában már annyira rendeződött, hogy 31-35nap között van. Viszont az utóbbi 8 hónapban max olyan tüneteim volt a mensi előtt, h barnáztam kicsit, semmi fájdalom. Ezért is ijedtem most meg, mert ez villamcsapaskent ért :)
2019. okt. 14. 09:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Várj egy hetet, kiderül.
2019. okt. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Előbb kiderul, ma megjott, a 34.napon.De ami pozitív, hogy sztem most már sokkal rendezettebb a szervezetem, mert kezdem érezni úgy igazán a mensi, ahogy a gyógyszer előtt. Szóval a teherbeeses esélye is nő :)
2019. okt. 15. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!