Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fél éve próbálkozunk a babával...

Fél éve próbálkozunk a babával, eddig sajnos sikertelenül, minden gondolatom ezen jár, ami tudom nem jó, hogyan tudnám kicsit hanyagolni ezt a gondolatot? Ti mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés
2019. okt. 14. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy nem tudok érdemben hozzá szólni, de ez engem is érdekelne. Mi is fél éve próbálkozunk, mindent megteszek amit tudok, hogy sikerüljön, vannak nehezítő körülmények és biztosan segítene ha nem ezen rágódnék folyton, de nem tudok.. Van bőven dolgom, egyáltalán nem unatkozok, mégis nins olyan perc, hogy ne gondolnék erre. Pedig szeretném lazábbra venni.
2019. okt. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos én is így vagyok ezzel,hiába dolgozok,háztartást vezetek,de mégis a gondolataim a babán járnak,a nyaralást,pihenést sajnos a sok munka miatt nem tudjuk megtenni.
2019. okt. 14. 18:25
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Abban a hónapban mikor tényleg azt mondtam nem kattogok, majd sikerül, ráadásul belefogtunk a felújításba is terhes lettem. 11 hónapot vártunk rá. Teljesen elengedni lehetetlen. Nekem a legrosszabb a ciklus utolsó egy hete volt. Akarva akaratlanul figyeltem a jeleket. Egy hónapom volt hátra a nagy orvosi kivizsgálásig és egyre jobban féltem, hogy vmi baj lehet vmelyikünkkel mert a kisfiúnk az első hónapban össze jött. Szedtem inofolicot és femibion 0-át és elhagytam a koffeint.
2019. okt. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Minden másnap együtt kell lennie, nem csak ciklus közepén!!! Gyertyába menni 15 percre, s nem felállni kB. 2-3 órát! Nekünk így jöttek össze. Egyik sem ciklus közepén fogant. Voltak gondok, gyógyszert is szedni kellett rá, de ezek a praktikák meghozták a gyümölcsöt 3 hónap alatt!!!
2019. okt. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :) egy kis lelki erőt kaptam most :)

A ciklus vége felé érzem ezt a rágörcsölést én is. Viszont kezdem feladni.

2019. okt. 14. 19:51
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Hát figyelj. Én türelmetlen típus vagyok. Biztos hogy elkezdenem a kivizsgálásokat. Egy csomó mindent amúgy is csak magánban csinálnak meg időben, állami rendszerben meg az időpontokra is várhatsz. Pár vérvizsgálat ami néz hormont egy sperma vizsgálat. Ezek mind jok lehetnek kiindulásnak.
2019. okt. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6 év után akkor fogant a nagylányunk, amikor elkezdtünk házat nézni. Úgy voltunk vele, hogy ha beköltözünk, elindítjuk az örökbefogadást. Hamarabb fogant meg a baba, mint ahogy megtaláltuk a házat, pedig csak 2 hónapig nézelődtünk. 😊
2019. okt. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Bár nálunk viszonylag hamar sikerült még így is stresszeltem hogy biztos nem fog, mert gond van velem. A júniusi hónapban mikor bejött a nagyon jó idő teljesen elengedtem, azt mondtam hogy nem szeretném ha a nyaram erről szólna. Amúgy is az éles próbálkozást szeptemberre terveztük így júniusban nem érdekelt semmi. Nem szedtem semmilyen vitamint sem, nem figyeltem semmire sem. Jókat ettünk, nevettünk és ebben a hónapban sikerült is. :)
2019. okt. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi 8 évig nem védekeztünk és nem jött össze. Egy nyaralás alkalmával megbeszéltük a férjemmel, hogy nekünk már valószínűleg nem lesz gyerekünk. Elfogadtuk mindketten. Két hónap múlva pozitívat teszteltem. Most várom a másodikat, aki egy év alatt jött össze.
2019. okt. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy éve próbálkozunk . Sajnos semmi sikerrel én is figyelem magam az utolsó hétben .

Én meditálni kezdtem . Sokkal nyugodtabb vagyok és ha nem is felejtettem el hogy mennyire szeretnénk babát . Erzem hogy sokkal nyugodtabb vagyok és hagyom hogy úgy legyen ahogyan az égiek akarjak . Jonni fog mikor jönnie kell. Ő tudja mikor jön el az ő ideje . Ne siettessuk vagy izguljunk. Rajottem semmi értelme és meg rosszat is tesz ha csak ezen izgulunk folyton.

Egy barátnőm aki előre érez dolgokat meg eddig soha nem mondta nekem . De azt mondta látja hogy most terhes vagyok .

El meséltem páromnak .

Meglepődtem mikor azt mondta nekem

Hat nem akartam mondani de nekem is ilyen érzésem van .

Hat le vagyok hülve :)

Na de ha hagyom akkor most megint bele bolondulok és azon kattogom

Hogy mi van ha ... és figyelem magam és el kezdek majd tesztelni 2-3 naponta meg nemvárt előtt . :)

Így hat csak meditálok :)

Azért is mesélem el ezt mert ha most babás lettem akkor ez bevált és merem ajánlani

Sok sikert mindenkinek !

2019. okt. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!