Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett valaki terhes daylette...

Lett valaki terhes daylette fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés

2019. jún. 27. 06:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy mi a fogamzásgátló neve. Aki fogamzásgátlót szed, az nem lesz terhes, mert a fogamzásgátló megakadályozza a peteérést. Amíg valaki szedi, addig igazi ciklusa sincsen. Nem tud mi megtermékenyülni. Akinek mégis becsúszik ennyi mesterséges hormon mellett a gyerek, annak rossz a mája.
2019. jún. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, akik mellett csak ott van az éjjeliszekrényen, de nem szedik normálisan.
2019. jún. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
100%-os módszer nincs, ezt minden gyártó rávakarja a betegtájékoztatóra. De elég halvány az esély...
2019. jún. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Minden egyes tablettát bevettem. Ez 100% mivel nekem nincs szünet közben. Egyszer vettem be később de se aznap se előtte 2 nappal nem voltunk együtt.
2019. jún. 27. 12:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, ha még itt vagy hogy alakultak a dolgaid?
2019. aug. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdekel engem is
2019. szept. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Hát a tabit le kellett váltani de egészen eddig húzódik a dolog, mivel kiderult a mellekvese okozza a hosszú és erős vérzést.

Azóta gyakran vereztem és most kiderult a dolog

2019. szept. 15. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!