Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes lennék már egy...

Ha terhes lennék már egy hónapja, lennének tüneteim? Késik.

Figyelt kérdés

Legutóbb az előző menzeszem előtt szexeltem (az elején gumi nélkül, aztán gumival, tehát kicsi az esély, de akkor is...), aztán megjött pontosan (mint mindig).

Az érdekel, hogy ha terhes lennék, akkor annak lennének -e tünetei? Ugyanis én nem érzek semmit.

Köszi előre is!


2019. okt. 16. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Terhességiteszt?
2019. okt. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4 gyerekem van és soha nem volt semmilyen tünetem. Erre ne alapozz. Vegyél tesztet, ha ez megnyugtat. Viszont ha megjött és minden olyan volt (mennyiség, szín, időtartam, stb), nem hiszem, hogy babát várnál.
2019. okt. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Te magad is kizárod a terhességet. Akkor most mi a kérdés?
2019. okt. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha megjött időben az előző menstruációd, állagra, mennyiségre nem volt más, mint szokott, és azóta nem voltál senkivel, tuti, hogy nem vagy terhes. Ha kételkedsz, vegyél egy tesztet és csináld meg.
2019. okt. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4 a múlt havi kicsit tűrhetőbb volt, kevesebb fájdalommal és kisebb mennyiséggel, de ez lehet az új vitaminomnak tudható be. Szerintem tesztelni fogok, mert már egy hete késik.

De hogyan lennék terhes, ha az aktus első percében csináltuk csak gumi nélkül? 😦

Nyilván nem lehet válaszolni erre, de majd hátha megjön...

2019. okt. 18. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!