Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még 3 nap van a nem vártig,...

Még 3 nap van a nem vártig, különös terhességi tüneteim nincsenek, reggel néha elszédülök kicsit, eddig nem volt gyomor égésem, most szinte minden nap többször is a többi lent szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Többször érzek szúró fájdalmat rövid ideig a jobb és bal petefészkemnél többször a bal,36,7 a reggeli hőm,elég hosszú ideje próbálkozunk nagyon szeretnénk ha sikerülne.

2019. szept. 27. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Én csak a mostani tapasztalatomat írom le.

3 napja késik a menzeszem, de csak hétfőn tudok tesztelni. Viszont biztos vagyom benne, hogy baba van a dologba, mert nekem Sosem késik :)


Szóval peteérés után 6 nappal éreztem menzesz görcsöket, majd a 11, 12, 13. Napon is.

Nekem is mindkét oldalon szúrkált meg fájt először, de a nem várt napjától már csak egy oldalon érzem :)

Egyiknap szúrkál másik nap viszont semmit nem érzek.


Drukkolok, hogy babád legyen! :)

2019. szept. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

A terhességnek, ha van is, nincs még ilyenkor tünete.


A hő ilyenformán a világon semmit nem jelent.


4 nap múlva, ha nem jön meg, majd tesztelsz és kiderül.

2019. szept. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első köszi szépen én is remélem,nagyon szeretnénk már.

Remélem neked is sikerült.

Hanyadik baba lenne?

2019. szept. 28. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!