Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Van itthon egy pénisz gyűrű, amit ovszerrel használunk. Még takarítottam, és azt használtam ,,magamon,,. Lehetek terhes? Rá egy hétre még jött. SOS

2019. okt. 17. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Ezt a zagyvaságot! Mi köze a péniszgyűrűnek a terhességhez és takarításhoz? Ez vagy kamu, vagy nagyon sötét vagy.
2019. okt. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Meg takarítottam, torolgettem. Csak kijavitott a telefon
2019. okt. 17. 12:02
 3/3 anonim ***** válasza:
77%

Annyi kérdésem van...


Hogy, de hogyan lehet pont egy péniszgyűrűvel maszturbálni, lány létedre? Az nem arra való... nagyon bizarr még a gondolata is. Nem akarom tudni.


Másrészről miért? Vegyél erre a célra saját segédeszközt, vagy ott a kezed.


Harmadrészt mi az istentől lennél már terhes? Még ha spermiumok is lennének rajta, szabadlevegőn nem élnek azok olyan sokáig, hogy mire eljut hozzád, még termékenyek legyenek. Ráadásul meg is jött, ahogy írtad. (Eltekintve egy nagyon kis százaléktól, amikor ennek ellenére mégis terhes valaki, általában a menstruáció nem összeegyeztethető a terhességgel.)


Mégis hány éves vagy, 14?

2019. okt. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!