Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után,1hónapja nincs...

Amanda0928 kérdése:

Peteérés után,1hónapja nincs menstruáció?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A kérdésem a következő??

Kb egy hónapja volt a peteérésem. De még mindig nem jött meg. Nekem világ életemben peteérés után mindig 14-16napra megjött. A ciklusaim kiszámíthatatlanok egészen a peteérésig,onnan tudom mindig hogy mikor fog nagyjából meg jönni. De most a peteérés után még mindig nem következett be a vérzés. A teszt egy hete negatív volt,ma megyek orvoshoz addig direkt nem vettem már tesztet.volt már valaki így hogy a peteérés után nem jött mégse meg neki,de nem volt babás???



2019. okt. 18. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Kimaradt menstruációt sok minden okozhat, stressz, influenza, felborult hormonháztartás, stb. A peteérésed időpontja biztos? Írod, hogy kiszámíthatatlan a ciklusod. Használsz lh tesztet, vagy ultrahangos követés volt, vagy miért vagy biztos a peteérésed időpontjában? Mert nyákra, görcsölésre nem lehet adni, hogy meg is történt akkor a peteérés. Ha 1 hónapja volt pé-d, és múlthéten teszteltél, akkor kb 1 hetes késésnél teszteltél. És mivel az a teszted negatív lett így nem vagy terhes. De ez csak akkor igaz, ha tényleg 1 hónapja volt pé-d.
2019. okt. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia. Igen,én mindig a nyákból állapítom meg a peteérést,amióta az eszem tudom mindig ebből tudtam kikövetkeztetni az esedékes menstruációt. Nekem mindIg a ciklus első szakasza a peteérésig képlékeny. De peteérés után mindig biztosan 2hetre megszokott jönni. Metformint szedek 6hónapja az eddig csak javított a hormonomon. Leszűkítette a ciklusaimat illetve még erősebb peteéréseim vannak amióta szedem. A negatív tesztről meg nagyon sokan mondták,hogy valakinek 7-8ik hétig negatívat mutathat a teszt. Köszönöm szépen a válaszod :) ❤️
2019. okt. 18. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!