Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felfázási tünetek vagy terhesség?

Felfázási tünetek vagy terhesség?

Figyelt kérdés
Szeptember 16-án volt az utolsó menzeszem 1.napja..korábban 18-21 között szokott megjönni (az első napja ebbe az időtartományba esik) és a hossza/erőssége is változó. Van,hogy napokkal előtte érzem,van,hogy alig 1-2 órával előtte..szóval 29-én és 30-án voltunk együtt párommal,nem védekeztünk,csak megszakítás volt..nem görcsölünk rá a baba témára,ha jön,jön, csak egészséges legyen.Úgy 2-3 nappal az együttlét után kezdett el jobban fájni a bal mellem (kicsit hevesebb volt az előjáték is) majd hétvégére sűrű vizelési inger,7 nappal az akció után (vasárnap) pedig olyan erős alhasi és vesetájéki fájdalom+ vizelési inger tört rám,hogy ügyeletre kellett mennem..felfázás vagy enyhe vesemedence gyulladás,mondták ők.. 10.07-én a nőgyógyász csinált uh-t,szerinte felfáztam..Cifloxintól és a fájdalomcsillapítótól enyhült a fájdalom (főleg az oldalam és a derekam fájt,hátrafelé is kisugárzott rendesen).gyakori vizelési inger még 2-3 napig tartott..5 nap antibiotikum és fájdalomcsillapító helyre rakta nagyjából,de a derekam továbbra is érzékeny,a mellfájdalom már inkább csak érzékenység,az alhasam feszül,a gyomrom "hortyog"..mensi előtt is szokott hasonló lenni,bár eddig a melleim nem feszültek...még nem jött meg,folyásom és barnázásom sincs..csináltam pár tesztet,ha baba van,biztosra szeretném tudni..Predictor Early 16-án negatív,Clearblue digitális,Cyclotest korai teszt tegnap full negatív...3 hónapja volt egy felfázasom,de az az antibiotikum kúra után teljesen elmúlt.Most attól tartok,hogy nem felfázás volt és a gyógyszeres kúra árthatott a babának..de lehet,hogy a mensim csúszik miatta meg az idegesség miatt..magándokihoz már bejelentkeztem,de 1 hét múlva kaptam csak időpontot,félek,addig megőrülök..Ha valakinek volt már hasonló,tudna tanácsot adni ill. elmondaná a tapasztalatait?

2019. okt. 18. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért lennél terhes ha több mint egy hónapja múlt el a menzeszed, ez két teszted is negatív?

Mellesleg hogy tudd, 2-3 nappal az együttlét után semilyen tünet nincs, nem hogy mellfájdalom, nem hogy csak külön a bal, te jó ég.

2019. okt. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
* vagyis 3 teszt negatív.
2019. okt. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ügyeleten is megállapították hogy felfáztál, nőgyógyász is mondta, teszt negatív. Hiába mondjuk , hogy tuti nem vagy terhes úgysem hiszed el... Te leszel az aki ha megjön, kiírja kérdésnek, hogy megjött, de nem olyan mint szokott, terhes vagyok? De nem görcsösz rá....
2019. okt. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt hasonló, és egyáltalán nem voltam terhes, az én menstruációm a betegség miatt csúszott. Viszont a 18-20 napos ciklus nagyon rövid, én inkább emiatt aggódnék, erre kérdezz rá a dokinál.

Te sem vagy terhes, az összes teszted negatív.

A gyomorhortyogás lehet attól, hogy az antibiotikum kinyírta a bélflórádat, szedj probiotikumot.

2019. okt. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Doki mondta felfázás, teszt negatív, koraterhes tünetek nincsenek. Nem vagy terhes.
2019. okt. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a típus,egyáltalán.Viszont éltemben nem voltam még terhes,így tapasztalatom se sok van.És 2 nőgyógyász szerint is teljesen rendben van a ciklusom..Ügyeleten egy kis hasnyomkodáson meg egy ínjekción kívül semmit nem csináltak.Annyit meg tudok,hogy az ultrahang ilyen korán még ki sem mutatná,tehát a nőgyógyász nem is láthatta volna..Az a baj,hogy nálunk állami és magánrendelésre is hetekbe telik eljutni.Ha van tapasztalatotok és szerintetek nem vagyok terhes,akkor elhiszem,és megköszönöm a válaszaitokat.
2019. okt. 18. 13:10
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Viszont éltemben nem voltam még terhes,így tapasztalatom se sok van.


Ahhoz nem sok tapasztalat kell, hogy tudja egy nő, ha egy hónapos késésnél három negatív tesztje van, akkor tudja hogy nem terhes.

Ez inkább műveltség mint tapasztalat kérdése.

2019. okt. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ki beszélt 1 hónapos késésről?Itt meg akkor olvasási/értelmezési problémák vannak..leírtam,hogy szeptember 16-án volt az utolsó menzeszem 1.napja (5 napig tartott)..és szeptember 29-én és 30-án voltunk együtt a párommal..ez hol 1 hónapos késés?Ha az előző 2 havi menzeszem nézem,amik atompontosan 16-án jöttek meg,akkor 2 nap a késés.
2019. okt. 18. 13:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, a lényegen nem változtat. Több mint egy hónapja volt még a menzeszed utoljára, három teszt negatív. Akkor se vagy terhes ha fejre állsz.
2019. okt. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!