Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy ez a teherbees...

Lehetséges hogy ez a teherbeesés jele?

Figyelt kérdés

Nos, szeptember 23án menstruáltam. Kb 30 naposak a ciklusaim. A férjemmel együtt voltunk szeptember 28.án este. Baleset következtében az óvszer szét szakadt, nem vettük észre és bennem landolt minden.

Én hétfőn 09.30án vettem be eseményutáni tablettát azon a héten szombaton, október 5én megjött.

Teljesen normális volt.

A menstruációm alapján (09 23) ma van a beágyazódás. Rettentően levert vagyok. Émelygek és nagyon fáj az alhasam, feszül mintha egy óriási nyomás lenne rajta.

Ülni állni nem bírok. Ha már sokat állok akkor le akarok feküdni annyira fáj.

Persze fekve enyhül de nem szűnik meg.

Van már egy lányunk akkor nem volt ilyen és sohasem máskor ilyet nem tapasztaltam .


2019. okt. 18. 16:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha megjött akkor nem lehetsz terhes. Lehet bezavart a gyógyszert, azért vagy rosszul.
2019. okt. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!