Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aggódok, hogy terhes vagyok,...

Aggódok, hogy terhes vagyok, előfordulhat (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és nemrég kezdtem el a barátommal szexuális életet élni. Mindig védekezünk óvszerrel, de fogamzásgátlót valószínűleg nem szedhetek. Csináltunk vizsont kétszer is egy jó nagy marhaságot. Első alkalommal a párom ejakulációja után pár másodpercre gumi nélkül belémrakta. Viszont az elélvezése és e között ha teljesen jól emlékszem voltunk fürdeni és mosdózni is. Ez szept. 28-án történt. A második alkalom okt. 4.-én volt. Ott azonban közvetlen ejakuláció után tette belém és fürdeni vagy vizelni nem volt, de lemosta magát. Ez is csak egy pár másodpercig tartott. Akkor a hétvégén, ahogy utána olvastam a dolgoknak nagyon megijedtem és jogosan is. A barátom is ideges. 10-én csináltam egy negatív tesztet,persze tudom hogy az még korai. Előtte 7-én vettem be egy esemény utánit. Escappelle-t. A peteérés az 6-7-8 körül lehetett tehát elég közel az együttléthez. A vérzésemnek legkésőbb hétfőn kellene megjönnie, ha 28 nappal számolok,bár a ciklus.hu oldalra bevitt 3 hónapnyi adatom szerint ma. Tegnap este egy kis alvadt vért fedeztem fel a bugyimon és akkor nagyon meg is örültünk a barátommal, de azóta semmi vér.

Valaki tudna esetleg mesélni, hogy neki milyen hasonló tapasztalata volt?

Nem vagyok értetlen tisztában vagyok azzal, hogy iszonyat nagy hülyeség volt, amit csináltunk akkor a pillanat hevében, főleg ennyi idősen, és egy nem várt terhesség eléggé megviselne, megtartani ha tényleg baj van, biztosan nem opció mert a továbbtanulás a célom, persze tudom, hogy ezt mind magamnak köszönhetem csak.

Melleimet egyébként kissé nehezebbnek és sajgónak érzem, ami lehet a közelgő vérzésem jele, de az is lehet, hogy már csak bebeszélem magamnak.



2019. okt. 19. 07:58
1 2
 11/18 AkireM ***** válasza:
Nem jo a link...
2019. okt. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
86%
Beágyazódási vérzés nincs! Ez csak tévhit! Fogjátok már fel!!!
2019. okt. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
94%
Nyugi van, nem vagy terhes. Az esemény utáni megborítja a ciklust.
2019. okt. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Lehet még sem jön ebben a ciklusban. Hatalmas adag hormon van az esemény utániban. Nem hinném, hogy terhes vagy. Fiatalon a vágy hevében hajlamos az ember ilyen meggondolatlan dolgokat csinálni. Inkább szedj fogamzásgátlót. Akkor nyugodtan bedughatja amikor szeretnétek. Van amúgy kúp is ha érzékenység miatt nem szedhetsz tablettát
2019. okt. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most 12:45 körül teszteltem negatívat. Ez már valamennyire megnyugtatott.
2019. okt. 19. 13:32
 16/18 anonim ***** válasza:
A beágyazódásos vérzés legenda..nem vagy terhes , egy eseményutáni brutálisan megborítja a rendszert , azon sem lepődnék meg , ha most nem is jönne meg majd csak köv. Alkalommal.
2019. okt. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2019. okt. 20. 01:03
 18/18 A kérdező kommentje:
Tegnap megjött a vérzésem! Minden rendben!
2019. okt. 21. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!