Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt 2 nappal megjön...

Joker2244 kérdése:

Nemvárt előtt 2 nappal megjön érzés és a mellem nem fáj. Reménykedhetek?

Figyelt kérdés
Nincs olyan nagy fájdalmam mint szokott, de a térdem fáj ahogy szokott nemvárt előtt. Mellem mindig beduzzad és érzékeny előtte egy héttel de most semmi.22. én tesztelek először.

2019. okt. 20. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindig van remény addig, még nem jön meg! :) Nem lehet sajnos előre megjósolni hidd el!
2019. okt. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bízom benne nagyon hogy baba van a fura dologban, nem így szokott lenni mensim előtt. Köszönöm a választ első
2019. okt. 20. 15:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem mikor terhes lettem sokkal jobban fájt mellem a menstruáció ideje előtt mint valaha. És a nézem is ki akart szakadni. Gondoltam is hogy na ez sokfajdalomcsillapitos ciklus lesz. De aztán mégsem. Szerintem mindenkinek máshogy van. Reménykedni lehet csak ne a "tunetek" alapján éld bele magad bármibe.
2019. okt. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszönöm
2019. okt. 20. 16:02
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont a mellfájdalom jelentett babát és nem volt mindjárt megjön érzésem. Szóval ez az ég világon semmit nem jelent. Ne figyelgesd magad, mert nem érdemes. Ahány nő, annyi terhesség és annyi tünet. Ami az egyiknél tünet a terhességre, az a másiknak tünet a menstruációra. Illetve egy adott nőnél is lehet más az adott ciklus az előzőkhöz képest.
2019. okt. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, igen igaz majd kiderül a tesztnél. Ha jön a baba akkor jön, nem fogom agyon izgulni magam, megpróbálom. Minden esetre reménykedek
2019. okt. 20. 19:28
 7/9 A kérdező kommentje:
Annyi a reménynek, elkezdődött a barnázásom, meg fog jönni :(
2019. okt. 21. 07:21
 8/9 A kérdező kommentje:
Meg is jött😌
2019. okt. 21. 09:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Drukkolok, h9gy legközelebb sikerüljön 😊
2019. okt. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!