Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt szedése okozott...

Clostilbegyt szedése okozott valakinél olyat, hogy szerdán ovulációs teszt szerint, meg naptár szerint is peteérésem volt, együtt is voltunk, hisz babát szeretnénk, de szombaton elkezdtem vérezgetni, majd erősödöt és végül mára (hétfőre) meg is jött?

Figyelt kérdés
Azért aggódom, mert ez még csak a ciklusom 20. napja és eddig atomóra pontosan 30 napra jött meg. Nagyon szeretnénk kisbabát és nagyon elkeseredtem, hogy megjött, ráadásul ilyen korán. Mitől lehet ez? Lehet a Clostilbegyt mellékhatása?
2008. nov. 17. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is szedtem ebben a hónapban Clostit, de nekem a 22-23. napon csak egy pár pötty barnázásom volt, azóta semmi.

Szerintem azonnal menj orvoshoz, mert a Clostival túl lehet stimulálni a petefészked és nem akarok vészmadár lenni, de valószínűleg nem normális, hogy ilyen korán véreztél. :(

2008. nov. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is ettől tartok, hogy ez nem normális. Hívtam már a dokimat, eddig még nem tudtam elérni, remélem hamarosan sikerül. Addig próbálom nem túlstresszelni magam ezen...
2008. nov. 17. 11:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a legjobb, amit most tehetsz, nyugodj meg. Nagy baj biztos nincs. Majd írd meg, hogy mi lett....
2008. nov. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sikerült beszélnem a dokival hétfőn is, kedden is, a vérzés jelentősen lecsökkent, bár nem múlt el. Azt javasolta ezt ne tekintsük menstruációnak és ne szedjem most be az utolsó adag Clostilbegyt-et, csak a következő rendes menstruációnál. Megyek is majd hozzá, ha elmúlt rendesen. Mivel megbízom benne, már nem aggódom.
2008. nov. 19. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!